Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung tabletről kell beadand...

Samsung tabletről kell beadandót írnom (kutatási munka). Teljesen mindegy melyik típus, csak Samsung legyen: mi az, ami nem tetszik benne, és mit változtatnátok meg rajta? Mit kifogásoltok? Továbbiak alul?

Figyelt kérdés

1. fő kérdés: mit kifogásoltok benne? Ha tudnál változtatni X, Y a tulajdonságon, mit változtatnál rajta? (nagyobb memória, magasabb hangerő, garancia hossza, akármi!)


2. kérdés: ha újra kéne választanod tabletek terén, ismét Samsungot választanál, vagy más márkát?


3. Elégedett vagy a termékkel? Milyennek találod az ár < - > teljesítmény + tudás viszonyt?


4. Ismerősöd ajánlotta? Ajándékba kaptad? Vagy te választottad a jellemzői alapján? (memória, stb) Ha te magad választottad, miért épp a Samsungra esett a választásod? (hosszabb volt a garancia, vagy többet tud, mint másik Z termék, vagy valami ilyesmire gondolok)


2013. nov. 7. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem Galaxy N8000 van.

1. Kifogásolni való természetesen van. Nincs hozzá olyan tartozék eredetileg, amely lehetővé teszi a töltés + OTG + HDMI, amúgy minden maximálisan elég benne.


2. Ismét Samsungot vennék, megbízható szervizháttér, jó termékek.


3. Az ár kicsit magas, de megfizethető, a vásárlást nem bántam még meg.


4. Magam választottam, főként mert egyedi a spen miatt, a aksi mérete a 7000mah-val egész nap kibírja a nyüstölést.

2013. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!