Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanács kellene Van egy fiú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács kellene Van egy fiú a munka helyemen aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
De nem merek kezdeményezni mert már annyit csalódtam, Ott jár kel előtem minden nap és még köszönői sem merek neki sőt rá nézni sem de szinte ö is ugyan így van ezzel van amikor csak úgy nézzük egymást elégé de ennyi de nekem nagyon tetszik mit tegyek?

2013. okt. 8. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy ő is meleg e.
2013. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Házinyuszi tabu:D
2013. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat kérek
2013. okt. 8. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:

#1 :DDDDD


Kérdező:

Kicsit off, de mit dolgozol?:-D

2013. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csemege pultban vagyok eladó
2013. okt. 8. 21:43
 6/12 anonim válasza:
próbálj meg talán 1 sms-t. Nekem bejött.:)
2013. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nincs meg a teoszáma és nem akkarok ilyen rá menős lenni
2013. okt. 8. 21:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát teremts olyan helyzeteket, amikben lehetőség nyílik a kontaktus létrejöttére. Pl. "véletlenül" ejts le valamit, lehetőseg olyat, ami ezer felé borul és gurul, amikor a srác a közelben van. Ha tetszel neki, biztos segít majd felszedni. Ez már egy jó alap, amiből elkezdhettek beszélgetni. Vagy egyszerűen kérdezd meg, mennyi az idő, aztán dicsérd meg az óráját, és panaszold el, hogy a tiéd késik, és nem tudna-e ajánlani egy jó szervízt a környéken...

Stb


Ha maguktól nem mennek a dolgok, akkor kell egy kis furfang, emiatt ne legyen lelkifurdalásod. De ha érzed, hogy nem veszi a lapot, ne akaszkodj rá. Akár lány vagy, akár meleg srác.

2013. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
LÁNY VAGYOK :DDDD
2013. okt. 8. 21:53
 10/12 anonim válasza:
Miért? Aki mer, az nyer! Vagy mégis próbálj meg vele beszélgetést kezdeményezni.
2013. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!