Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tabletet válasszam?...

Melyik tabletet válasszam? Apple iPad 4 vagy Apple iPad mini Retina kijelzővel, hogyha a legfontosabb számomra a nagy kijelző, az erős hardver és a frissítések?

Figyelt kérdés
Táblagépet szeretnék vásárolni, és csakis iPadet. Minél nagyobb kijelző és erős hardver kéne, de nincs pénzem iPad Air-re. Ti melyiket választanátok? Az A6X sokkal gyengébb az A7 + M7 processzoroknál?

2013. nov. 13. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A7 sokkal erősebb, mint az A6X (M7-nek itt nincs szerepe), és tovább is fogja az Apple támogatni az új Mini-t. Három feltételedből kettő Mini felé billenti a mérleg nyelvét, egy pedig iPad 4 felé, te tudod, melyik a fontosabb neked.
2013. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Majd ha ki lehet próbálni mind a 3-at egyszerre alaposan átnézem őket, és ha elég a 7,9 col, akkor a mini "2" lesz.
2013. nov. 13. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az Air-t választottam, de hatalmas volt a késztetés a Retina Mini fele is. Szerintem még spórolj egy kicsit, vagy várd meg hogy csökkenjen az ára, mert szerintem az az eddigi legjobb iPad, mind közül. De ha sürgősen kell választani, akkor a 4-et mondanám. Tökéletes a kijelzője, és a megfelelően optimalizált OS miatt azon se fog akadni semmi a világon, ez inkább a zöld robotnál szempont. Frissítés pedig még sok évig jönni fog rá.
2013. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nagy kijelző akkor ipad 4,ha hardver és frissítések akkor az új ipad mini

Dupla olyan erős a proci,viszont a 4 is elég jó,még 3 évig minmum kapja majd a frissítéseket,és még az is gyönyörűen vinni fogja a legdurvább játékokat is éveken keresztül

2013. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ipad 4 van és tökéletes, nehéz elképzelni hogy van ennél is jobb, de ha választanom kellene hogy ez vagy mini 2, akkor a minit venném.
2013. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Néztem sebességteszteket az Air és a 4 között, az Air jobb ugyan, de a böngészőben is csak 1-2 másodperccel. Ami nekem bőven elég, a négyest fogom venni. :)
2013. nov. 19. 06:36
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2022. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!