Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vélemény, avagy mi a tapasztal...

Vélemény, avagy mi a tapasztalatotok, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Specifikációk: 1024x600 (16:9) 7" kiejlző, Allwinner négymagos 1,6Ghz processzor, Mali 400, droid 4.2, 1GB RAM, 4GB, 3000mah akksi. Mit gondoltok róla? Milyen összeállítás, meddig bírhatja akksival? Ez bizony az AKAI 7848 tablet. Tudom, Akai... ki tudja milyen kínai vacak stb... Kicsit utánanéztem a tulajdonságoknak, milyen is ez a processzor, de a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok a tablettel kapcsolatban. Korrekt összeállításnak tűnik, mégiscsak Mali van benne és nem valami más, illetve az 1GB memória is jónak tűnik. Mire használnám? Főként olvasásra, jegyzet, esetleg hanganyag hallgatás és dokumentumkezelés. Igazából nem vagyok egy bütykölős típus, úgyhogy nem fontos, hogy Kitkat vagy nyolcszor újabb rendszer legyen rajta, csak fusson gyorsan, kényelmesen. Viszont ha már tábla, akkor nem akarom a 15-20 ezres legolcsóbb kategóriát sem, van tapasztalatom velük kapcsolatban, de most annál komolyabb kell. Samsung Galaxy Tab Ultra Mega és Ájped a legjobb 200 ezerért típusok kérem, ne itt hirdessenek. Köszi. Talán ha nagyon muszáj határt húzni, a 30 ezret mondanám, ez a gép is kb ennyi alapból, most 25-ért láttam valahol és felkeltette az érdeklődésemet. Szóval mi a véleményetek vagy tapasztalatotok vele kapcsolatban? Köszönöm a válaszokat!

2013. nov. 17. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

30e-ért egy gagyi vackot fogsz kapni. Majd a falat kaparod a hibái meg a sza rságai miatt. A minősége a béka segge alatt lesz, és állandóan szervízelni kell.

Pont olyan vacak, mint a myaudio-k. Azok is ez a kategória.

Tabletet 50e alatt nem szabad venni, de inkább 70e a tuti.

2013. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennél olcsóbbat nem szabad venni [link]
2013. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább használtan, s hardveraprót nézegess, találsz árban jót is, csak nyilván használt, de valamit valamiért. A mali400 az még ok, no de sehol nem írják, hogy quad vagy dual, de ez még mindig nem nagy gond. Olvasásra is kell, a kijelző TN, így ezért már nem jó erre a célra. 3000mAh-s akku úgy gondolom neked baromira kevés, mivel jegyzetelnél is, bárhol is teszi ezt az ember, iskola vagy meló, a 2-3 órás akkuidő baromira kevés, ha jegyzettömb is a tablet, s az akku pedig ennél többet nem tud.

Mindenesetre sajnos 30 alatt nem tudok olyat ajánlani, ami IPS kijelzős s az akku is bajnok, az első Kínából a Chuwi V88S, de az is 33ezer (nettó). No de azzal tényleg nem lenne gondod ami a sebességet illeti, s az akku 7-8 órát bír. Legnagyobb gond vele, hogy garancia felejtős. Magyar boltból ez legolcsóbban 39-ért, az Alcor Zest Q813IX, ennél vannak jóval olcsóbban is jónak mondható tabletek, ami a teljesítményt illeti, de akkuidőben mind 3 max. 4 órás.

2013. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ez utóbbi számomra hasznos választ! De a többieknek is köszönöm!
2013. nov. 20. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!