Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mi a tapasztala...

Mit gondoltok, mi a tapasztalatotok az UGRÁLÓKÖTELEZÉSRŐL? Akik ugrálóköteleztek, hány percet csináljátok egy nap?

Figyelt kérdés

Én ma vettem ugrálókötelet, holnaptól szeretném használni.


Én 176cm/77kg/20 lány vagyok, és szeretnék egy 10-15 kilótól megszabadulni.



2012. ápr. 4. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs vele (az ugrókötéllel) semmi tapasztalatom, csak azt tudom, hogy birkózó ismerőseim, a hivatalos versenyek előtt ezzel fogynak, hogy a mérlegelési súlyuk alapján nehogy felsőbb kategóriába kerüljenek. Tehát fogyókúrára biztos hatásos.
2012. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ugrókötelezés szépen formál és fogyhatsz is vele. Az elején lightosan csináld a gyakorlatokat, ne erőltess semmit. Főleg a térdedet ne. Páros lábon ugrálj, és ha lement már 5kg, akkor bonyolíthatod. Jöhet váltott láb, futás, keresztezés, csavarás... Én szépen lefogytam vele, és nagyon formás alakom lett tőle. Különösen jól formálja a feneket, a combot és a karokat. De mindenhonnan fogyni fogsz, persze ehhez okosan kell étkezned is. A sport csak része a fogyókúrának, helyes táplálkozás nélkül nem fogsz sok eredményt elérni. A fogyókúra 70%-ban a helyes táplálkozásról, és mindössze 30%-ban a sportról szól.

Sok sikert!

21/L

2012. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mint bármelyik kardio edzés, csak biztonságosabb mert nem rabolnak ki, ütnek el közbe(néznek le, hogy futsz).

Ha fogyni akarsz akkor ne lagymatagan csináld, hanem inkább hajtsd ki magad 3-4 percig mintha sprintelnél és pihi aztán megint(intervallum edzés), így sokkal hatékonyabb, mint lassan hosszú ideig.(az E deficittől fogysz, nem attól, hogy mozgás közben égeted-e a zsírt -30. perc után ugye a zsírbontásból szerzed mozgás közben az energiát,mert a glikogén elfogy- hanem attól, hogy a diétádon felül még mennyi E-ra van szüksége a szervezetednek -pl izomépítésre, mert az erőedzés erre készteti a szervezeted- létfenntartáshoz.

Ha napi szinten csinálod, akkor szerintem egy jó diéta mellett a 10kg mínusz és a feszes bőr(fenék) 6-7 hét alatt elérhető.

2012. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. ápr. 4. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:

az egyik legmagasabb kalóriaigényű edzéstípus,tehát az egyik legjobb.

persze igazán hatékony csak akkor lesz,ha már megvan hozzá az állóképességed.

itt van hozzá egy edzésterv-

[link]

2012. ápr. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!