Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket vegyem meg? Melyik...

Melyiket vegyem meg? Melyik Ár-érték aránya a legjobb? iPad 4 95. 000 forintért, iPad mini 2 105. 000 forintért vagy iPad Air 120. 000 forintért?

Figyelt kérdés
Hosszú távra szeretnék táblagépet venni, és csakis iPadet. Melyik éri meg legjobban, ha ilyen árakon tudnék hozzájuk jutni tokkal együtt? Az iPad 4 felé hajlok az ára miatt, viszont a másik kettő meg erősebb, de nekem a 4 is elég lenne szerintem kb 3 évig. Ti melyiket választanátok? A legfontosabb a nagy kijelző, mert legtöbbet interneteznék Facebookoznék, YouTube-oznék és sokat játszanék.

2013. nov. 20. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 évig akarod használni, akkor én hanyagolnám az iPad 4-et, persze csak akkor, ha nem okoz gondot anyagilag. A7 erősebb, és 64 bites, mindenképp időtállóbb ez a kombináció. Kijelzőt pedig te tudod, neked megér-e 15-öt a nagysága (nekem megérne...:))
2013. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is ezek között gondolkodtam, de én az ipad mini retinánál maradtam :)

Megkérdezhetem hogy hol vennéd meg őket? (mehet privibe is) ?

2013. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az összes nagyon megérné ennyiért,az ipad4et is használhatod még 3 évig az biztos
2013. nov. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Csak hogy ne hivatkozhass majd rá: ezek irreálisan olcsó árak, gyanakodj, hogy lopott, illegális készülékek, és ha mégis elítélnek érte, semmiképpen ne hivatkozz arra, hogy nem tudtad, hogy lopottak! ;)
2013. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Teljesen újak, boltból venném őket.
2013. nov. 21. 15:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Honnan??:o
2013. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, de nekem kéne ennyit belerakni, a többi nem az én költségem. Amúgy teljesen rendes áron vannak.
2013. nov. 22. 14:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a 9.7 col túl nagy akkor ipad mini retina

Ha neked megér +25000ft-ot,hogy az airnek dupla olyan erős a procija és harmadával könnyűbb mint a 4,akkor meg azt vedd

Döntsd el mire van szükséged

2013. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minél nagyobb annál jobb. Még meglátom, köszi a válaszokat.
2013. nov. 22. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!