Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha kinéztem egy ebook-ot a...

Ha kinéztem egy ebook-ot a neten, érdemes elmenni élőbe megnézni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 18:50
 1/3 anonim válasza:
Érdemesebb inkább érdeklődni emberektől, hogy mik a tapasztalataik az adott termékkel kapcsolatban.
2013. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sok tettelést olvadtam és egyebeket,s sok a pozitívum rajta,csak azt nem találom sehol,hogy magyar-e a menüje
2013. dec. 11. 19:22
 3/3 anonim válasza:
Mindenképpen érdemes megnézni személyesen. Vagy ez is előfordulhat. Én Interneten vásároltam egy Ebook webshop-ból: www.ebookolvasok.com Sajnos egy bontottat kaptam, a készülék is be volt kapcsolva. A futár meg csak akkor adja át, ha a terméket kifizetem. Így nem tudtam leellenőrizni. Felhívtam őket hogy cseréljék ki bontatlanra a saját szállítási költségemen, de ezt visszautasították. Így most 3000 Ft-om bánja mert vissza kellett küldenem élve a 8 napos csere joggal de a szállításokat nekem kell fizetni. E-book-om meg nincs. Remélem visszautalják a pénzt. A honlapjukon meg ez szerepel: Célunk olyan magas minőségű ügyfélkiszolgálást nyújtani az Amazon Kindle eBook olvasók és egyéb gyártók piacán, ami ügyfeleinket megnyugvással és elégedettséggel tölti el.
2014. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!