Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb Hifi ebben...

Melyik a legjobb Hifi ebben az árkategóriában?

Figyelt kérdés

A maximum ár: 40-45 ezer forint

És kérnék indoklást is hogy miért! :D

Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. dec. 11. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért szoktak kb. árulni vaterán használtan csúcs japánokat (SONY, Sanyo). Azok a legjobbak. De a személyes átvétel erősen javallott, kipróbálással együtt.
2013. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de lehetőleg újat vennék! :)
2013. dec. 11. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:

A fentiek, amiket írtam, boltokban 100 ropis árral mosolyognak az emberre.


Ha "új" kellene, akkor viszont abban sajnos én nem vagyok otthon annyira, csak azt tudom mondani, hogy olyasmit érdemes venni, aminek legalább a hangszórói Japánban, vagy Németországban készültek, de még jobb, ha az egész hangfaldoboz japán/német összeszerelésű. A vezérlő meg (a doboz, ami középen van :) tudjon mp3-at lejátszani, esetleg használjon valami javító algoritmust az mp3 visszajátszáshoz, hogy az alacsonyabb bitrátás is szépen szóljon.

Konkrét példányt viszont sajnos nem tudok neked mondani a mostaniakból, amiről tudom, hogy megbízható, mert vagy 15 éve már csak használt hi-fiket veszek. Nálam mondjuk ennek nem (csak:D) a fillérb'aszás az oka, hanem az, hogy olyan muzsikát hallgatok, ami miatt újat is vehetnék évente. És így határozottan jobban járok.

2013. dec. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm! :)

Ment a Zöld Pacsi! :D

2013. dec. 12. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!