Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mért nem tudom a kiirt játékot...

Mért nem tudom a kiirt játékot az Xbox360 Superslim "E" RGH-s Freestyle 3 -as gépemmel elinditani?

Figyelt kérdés
Kiirtam a FIFA 14 -et és akkor ott a cd-nél elkezd tölteni rámegyek és kihozza a Freestyle 3 -as valamit és kidob és ne m indul el. Hogy kell fixálni , hogy jó legyen ?
2013. dec. 17. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Rgh-s gép nem viszi az írott játékokat...
2013. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ? akkor hogy kell rá másolni játékokat?
2013. dec. 17. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
RGH-s géppel tudsz játszani a merevlemezre/pendrive-ra/egyéb adathordozóra pakolt játékokkal, de a lemezmeghajtó ugyanúgy csak az eredeti játékokat érzékeli. Ahhoz, hogy még lemezről is tudj játszani flashelni kellene a meghajtódat. De ha RGH-s géped van, akkor teljesen felesleges DVD-t pazarolni a játékra és terhelni az olvasófejet, főleg, hogy azok kiírásához még speciális író is kell az asztali gépedbe.
2013. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és lehet ugy ,hogy ftp-ről teszel rá játékokat ?
2013. dec. 17. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És milyen ip cimet kell beirnom

mert ugye felhasználó:xbox ; jelszó : xbox

mert a boxomnál idie -van az xbox ip helyett?

2013. dec. 17. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmilyent. Azt a routerod osztja. Ha nincs ott akkor nem kapott ipét.
2013. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!