Mit tud az xbox one vagy a ps4, hogy ilyen drága? Vajon lehet majd flashelni őket?

Figyelt kérdés

Most xbox 360-am van, de a kedvenc játékaim folytatásai már csak one-ra jönnek ki...

A mostani gépem flashelt, így 1000 ft-ba kerül rá egy játék tizenezrek helyett...

Megéri vajon váltani?

Amúgy, mit tudnak ezek, hogy ennyire drágák?


2013. dec. 19. 16:20
 1/7 anonim válasza:
Jó estét!!!Csak azért érné meg leváltani mert lesznek új játékok...Amúgy ne gondold (nem tudom hogy gondolod-e) hogy olyan sokat tudnak...Csak több a ram... Amúgy az Xbox One+ a Kinectje KU**A NEHÉZ LESZ!! Bocs a szóhasználatért...De csak ennyi...Ha most akarsz váltani PS-t vegyél...Vagy esetleg PC-t...A te döntésed!!Remélem hogy segíthettem :D
2013. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi értelme van flashelni? akkor nem tudsz multizni...
2013. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem ér meg annyit a multi, hogy egy jàtékért 14-16x-os árat fizessek...

Első válaszolónak: nem baj ha nehéz, nem akarom én emelgetni :D


Köszi!

2013. dec. 21. 19:29
 4/7 anonim válasza:
Na szeva! Igaz... De egyébként ha veszel egy xbox 360-at (vagy ha már van) akkor ki Flash-elteted ( 5-6 K) és akkor fogja vinni az írott játékot is... De ahol csináltattad,akkor ott játékot is kiírnak 1000-1800 FT körül...De a kétlemezes játékot pedig 3000 FT-ért...Én nyíregyházán a Korzó-val szemben a Galériában a PlayBox áruházban csináltattam...De ott egy játékot FIX-en kiírnak...Ja és ott a flashelés is csak 5 K...Na de a lényeg Xbox 360-ra olcsóbb a játék...Bocsi a hosszú válaszért !!További szép napot!!
2013. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nalunk 4 ért flashelnek, konzolvilagban, pesten, illetve egy jatek 1000 ft, kétlemezes 2...

Már van 360-am, csak a kedvenc játékaim már one-ra jönnek ki.. :/

Sajnos nincs 160-am venni egyet, pláne úgy, hogy meg kell vennem hozzá az eredeti játékokat..

De ha lehetne flashelni azt is, akkor belevágnék pár hónap múlva :)

2013. dec. 26. 11:17
 6/7 anonim válasza:
Egyébként hány éves vagy,hogy te is értesz hozzá?Csak kíváncsiságból :D
2013. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ezen nagyot röhögtem mert nekem is van egy xbox 360 kb 3-4 éves es flashelt nekem csak pár játékom volt mert net nélkül felesleges volt számomra... DE utána néztem és az xboxon megy a net vagyis vettünk live-ot 2 hónap után meg már egy éveset es még mindig fut a gta 5 online :D es egy nagy hülyeség hogy az xboxod elromlik ;) semmi baja nem lesz :) úgy hogy ha van lan kábeled meg 2000ft havonta es mar tudsz is live ozni (internet ezni) viszont akkor vigyázz mert ha frissited a xbox on a rendszert akkor elveszhet a flesh sajnos
2014. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!