Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MindigTV dekóder van csatlakoz...

MindigTV dekóder van csatlakoztatva egy régebbi TV-hez. Hagyományos videólejátszóra lehet felvenni a TV-ből?

Figyelt kérdés

2013. dec. 22. 23:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

:)

Analóg adásnál a videó menüjében be kellett programozni a csatornákat (kézzel vagy automatikus kereséssel, és olyan sorrendbe tettük, ahogy a TV-n is voltak. Régen előfizettünk több adóra is, az összeset be lehetett programozni. Megnyomtam a TV távirányítóján az AV-t, átváltott videóra, és a videón rámentem arra a csatornára (a videó kapcsolójával vagy az előlapján a gombokkal) amiről fel akartam venni. Ekkor lehetett a TV-n közben másik adót is nézni, nem csak azt, amiről éppen felvettem.

Ez így leírva nem tudom hogy olvasható, de elég egyszerű volt kivitelezni akkoriban :)

2013. dec. 23. 01:09
 12/16 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam, amit ittál, de a TV-n nincs RF csatlakozó :(

15 éves TV

2013. dec. 23. 01:27
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg megvan és egy harmadik megoldás is. :D Az első megoldás kiesett mivel a videón az egy scart csatlakozó inkább kimenet mint bement, az második megoldás pedig nem hiszem, hogy működnie.

3. Megoldás: Az stb rf kimenetét csatlakoztatod a videóhoz, a videót pedig scart-al a tv-hez. A tv-n av-ra állsz, a videón pedig megkeresed az stb kimenetét. Ha ez megvan, akkor menni fog a rögzítés is. A megoldás hátránya, hogy van egyszerűbb is (pendrive), illetve csak a rögzített adást tudod nézni a tv-n, ha másik csatornára kapcsolsz, akkor az lesz rögzítve.

2013. dec. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nincs rajta? A scart nem volt még elterjedt a régi időkben, az rf minden esetben rajta kellett, hogy legyen, különben használhatatlan volt a tv önmagában arra, amire kitalálták. A 3. megoldáshoz viszont a tv-n csak egy scart csatlakozó kell.
2013. dec. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

A 3. módszerrel sikerült, most már lehet felvenni :)

Nagyon köszönöm, hogy segítettél!

Kellemes ünnepeket kívánok!

2013. dec. 23. 02:15
 16/16 anonim ***** válasza:
Szívesen! Kellemes ünnepeket! :)
2013. dec. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!