Xbox One vagy PS4?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 11:00
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
56%

Kedves 14-es... Miért kommentelsz, ha nincs xboxod? (Magyarul a kinézet miatt tetszik az egyik/másik).

Többiek: miért ne lenne fontos a hardver egy konzolnál?

Az egyik válaszoló írta, hogy a shadow of mordor nem megy jól a ps-3-on... Vajon miért? Mert a hardver gyengébb...

Ergó számít a hardver mert lehet, hogy az egyik géppel csak idén bírsz játszani (esetleg jövőre) utána nagyobb gépigényű játékok esetén (amit nem kifejezetten arra a konzolra gyártottak), akkor dobhatod is ki.

Én pl. amikor az Assassin's Creed Black flaggel játszottam xbox 360-on, akkor bizony-bizony egy esőben hajózva, és harcolva, sajnos be-beszaggatott... Na ennyit számít a hardver.

2015. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

UTOLSÓ!

Melyiknek van jobb hardverje?

PS4 vagy Xbox One?

2015. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
24%
Érdekes, én is 360-on vittem végig a Black Flaget, de szaggatni nem szaggatott, persze néhol le esett FPS...
2015. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 Gál I. Krisztián válasza:
#22 Ps4-nek :)
2015. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Én is a ps-4-re szavaznél hardver ügyileg.

De nézz róla teszteket, és meglátod melyik mit tud.

Egyébként az fps esések nem ritkák a játékoknál.

Egy gyengébb hardverrel rendelkező gépnek az fps esései elérhetik azt a kritikus határt, ahol már szaggat, ez általában 25 fps alatt van.

De ehhez tényleg sok mindennek kell történni. (Például tűz, eső, lövések, villámlás, mozgás, és egyéb effektek már okozhatnak nagy fps esést (fps drop-ot))

2015. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
50%
Ma jött meg a megrendelt PS4 játékom (Mortal Kombat X - Special Edition), úgyhogy most már ha tetszik ha nem kell hozzá a PS4. :))
2015. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 jonathanka ***** válasza:
53%
Xbox one szerintem jobb és sokak szerint is jobb bár a ps4 hardvere erősebb de az xbox több fps el is futtatja a dolgokat a controller is jobb szerintem és maga az xbox is szebb is meg már olcsóbb is árukeresőben
2015. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a PS4-hez FPS kontrollert.
2015. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
az meg milyen?
2015. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
86%

PS4 FPS Kontroller/Pad:


[link]



A 60 FPS-re meg ezekre csak annyit, hogy azt mondják az emberi szem nem képes különbséget tenni a két gép grafikája között vagy csak minimális eltérés van. Úgyhogy akkor ennyi erővel nyugodtan választhatja az ember a PS4-et mivel erősebb a hardvere is és a kinézete is sokkal jobb.

2015. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!