Xbox One vagy PS4?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 11:00
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Az lehet, de nekem például jobban tetszik az XO.
2015. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
29%

A PS4 GPU-ja 50% nagyobb teljesítményt tud leadni. Mérések alapján gyorsabb is! Nem is kicsit. Ha nem hiszed nézz utána.


Graf: Hasonló de a Sony konzolja valahogy ütősebb e tekintetben is. Nem erőltetnek belé mindent, játékkonzolnak szánták.


Eladási mutatókat nézve közel dupla annyi PS4 kelt el eddig, az XB1 marketing guruja is elismerte hogy csúnyán kikaptak a next-gen harcban.

2015. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
38%

PS4 eladások: 29.3 millió

XBO eladások: 10 millió


Elfogulatlan véleményem hogy ez remekül tükrözi a PS4 fölényét, az Xbox One kritikán aluli konzol..már-már nem is konzol. Véleményem szerint ezzel végleg bukta az MS a konzolháborút.

2015. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Részemről az exkluzív játékok érdekesebbek, mint ez a már-már öltözőben pocsméret összehasonlítós hardverek így meg úgy dumák. És exkluzívokban a PS mindig nagyon kemény volt.
2015. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
33 egyébként az xbox one eladásai nem 10 millón állnak, mert az tavaly novemberben volt, azóta nem mondják mennyit adtak el. Oké a sony vezet, elérte a 30 milliót, de azért azt ne gondoljuk már, hogy az xbox egy év alatt nem adott el semennyit.
2015. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
58%

Én a PS4-re szavazok.

Főleg hogy megvan PS4-re a Mortal Kombat X Special Edition, ami már nem kapható XBOB ONE-ra.


Akkor ott van a sok szexista játék. :DD

Ott a Bloodborne, a Sengoku Basara meg még egy pár jó cím. Dynasty Warriors 8 - Xtreme Legends. Onechanbara Z II: Chaos. Until Dawn. Last of Us. Az új Two Souls.


Jó... tény és való hogy a PS4 nem FPS-re lett kitalálva. De én amúgy is keveset FPS-ezek. De a történetmesélős játékok, amik nagyon jó grafikával rendelkeznek PS4-re jöttek/jönnek.

2015. nov. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
27%

Már használtam a PS3-at a haveromnál és nagyon jó volt .

Kb fél éve vettem magamnak egy Xbox 360-at és nagyon meg vagyok elégedve vele, azt kell hogy mondjam sokkal jobb mint az xbox, több játék van rá, kényelmesebb a kontroller, stb...


Én inkább az Xbox-ra szavaznák !

2016. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Blacklovag válasza:
Én csak annyit mondok hol volt az xbox mikor volt ps vagy ps2 ? :)
2017. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!