Az xbox360-omat flashalve kaptam de szeretnék vele online játszani lehetséges az hogy vissza flashaltessük/kivegyük a flasht ha igen akkor kb mennyiért?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, amibe belebuheráltak nincs vissza út.
2014. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Frissíted, oszt eltűnik
2014. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 LEON S KENNEDY válasza:
Csáó én nekem 2 éve van flashelve 5 hónapja vettem goldot . Online akarsz játszani akkor vegyél : XboxliveGoldot, Ha másolt játékkal akarsz játszani lecsatlakozol netről és nem bannolnak le. Ha másolt-játékkoal játszol törlik a profilodat és vehetsz újra goldot. Szóval nem kell ki venni a flashet csak nem játszol flashelt játékkal miközbe neten vagy . De az hülyeség hogy frissítsd mert frissítettem és semmi nem történik még mindig játszok másoltal ,de nem neten ha neten akarsz haverokkal akkor eredeti játékkal játsz. :D
2014. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LEON S KENNEDY válasza:
Különben is egyszemélyes játékokat teszem azt GTA , BATMAN, sleeping dogs.. könnyeb kiírni mert azokon szerintem ló.aszt nem ér a net :D
2014. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De én azt halottam hogy a meghajtódat figyelik és nem a cd-t :(
2014. jan. 4. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!