Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha az autórádiómon van subwoof...

Ha az autórádiómon van subwoofer rca output akkor azon keresztül csak akkor kapok hangot ha rca-val csatlakoztatom az erősítőmhöz?

Figyelt kérdés

probáltam oda érinteni az erősítőbe csatlakoztatott kábelt de semmi.


azerősítőmön is van rca bemenet amifölé az van írva hogy: "Low Input Level"

meg van egy olyan csatlakozó is ami egy ilyen csoki oda "high input level" van írva, jelnleg oda van bekötve a rádió egyik hátsó mármint rearspeaker csatlakozója, szól de nem úgy ahogy egy mélyládának kéne, azért gondoltam, hogy szerentém a rögtön a váltott hangot vinni az erősítőbe.


még annyi, hogy ha hozzáérintem a rádióból jövő vezetéket az erősítőn lévő rca bemenethez érintem akkor is van hang, de ha rádión csinálom ugyanezt, mármint ha a rádión lévő subwoofer rcaához érintem akármilyen kombóban kábelt ami az erősítőbe van kötve akkor nincs hang.


tulajdonképpen azt szeretném megtudni hogy a rádiónak ez a kimenete nem működik vagy tényleg csak is rca-val fog működni ez müvelet?



2014. jan. 5. 19:11
 1/1 anonim válasza:
Nekem pont ugyan ez a bajom szóval légy szives ha tudsz valamit irj nekem egy privát üzenetet Köszönet!
2014. júl. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!