Mi ennek a teljesen pontos neve? Nem a "talán izéhez hasonlít, meg így csinálták" válasz érdekelne, hanem egy rendes termék neve!

Figyelt kérdés

Megkérdeztem már, de csak itt találgattak, hogy mivel csinálhatták meg, meg mire hasonlíthat...

Nekem egy pontos termék név kellene! Leginkább magyarul, és hogy hol lehet ilyet beszerezni!


Nem az érdekel, hogy mi lehet ez, meg mire hasonlít, hanem, hogy ennek a villogó cuccnak ami ütemre villog mi a pontos neve, hol kaphatok ilyet!


http://www.youtube.com/watch?v=_21HDBtyOrg



2014. jan. 6. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
led equalizer
2014. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez jött ki: Ez nem pontosan ugyan az!

http://www.youtube.com/watch?v=AcuVAT8Izwo

2014. jan. 6. 19:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja ha pontosan ilyet akarsz akkor csináltatsz egy szakival mert amit te belinkeltél azt is csak egy lelkes amatőr csinálta.
2014. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És kit kell megkeresni? Villamosmérnököt?
2014. jan. 6. 19:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Pontosan ilyet sehol nem kaphatsz . Már szerintem elmondták itt vagy százszor hogy Led UV méter és elég primitív egy dolog amit a filmen látsz .


Pontosan ilyet ,egy iskolás tv szerelő tanuló is meg tud csinálni neked ,egy villamosmérnök elhajt a pcsába ha ilyet kérsz:D


Van három színű ledszallag kivágva ,minden szín áramkörébe bevan forrasztva egy tranzisztor ,a tranzisztort a zene árama nyitogatja a hangerő függvényében , azért térnek el a színek mégis mert a trazisztor elé más más értékű ellenálásokat berakhatsz így a különböző színek különböző hangerőket fognak felvillantani.


Szólj egy olyan ismerősödnek aki akar keresni mondjuk 3e fot ot és ért az elektronikához ,persze az anyagot te veszed hozzá.

2014. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mármint VU volume unit nem uv elírtam.
2014. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na így kell pénzt csinálni gyerekek. szlovák úriember. [link]


50e ft os porfogó :D

2014. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Látod van aki ilyenre veri. :D
2014. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A linkelt videó leírását olvasd el, ott találsz egy ilyen félmondatot:

"Hey guys we just recently finished making our Dancing LED Lights that bounce to the beat of music"

Ez egy házilag készített cucc, gyakorlatilag egy LED sorokból összeállított spektrum analizátor.

Ha dobsz egy privátot, én 30 eft-ért (:D) csinálok neked egy ilyet. Ugyan ilyen nem lesz, ha ugyan ilyet szeretnél, írj rá a videót feltöltő úriemberre youtube-on.

2014. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9 es milyen nagylelkű vagy XD én 300eFt ért csinálom megXDDD
2014. jan. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!