Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A WestEnd-ben meg állított...

A WestEnd-ben meg állított egy csávó hogy nem-e szeretnék venni körömápolós cuccot. én otthagytam mert sietnem kellett sajnos. De most így érdekelne a termék márkája. Le írnátok? (Lent részletek)

Figyelt kérdés
Azthiszem az első emeleten találkoztam velük, volt ott egy orosz nő is..mellette a csávó állított meg hogy próbáljam ki..rá is kente az egyik körmömre, valóban csillogó és fényes lett. Aztán én mondtam hogy sietnem kell gyorsan elmondta hogy mennyibe kerül (12000) meg hogy mit kapot ennyiért..nem volt nálam enni kézpénz de most így neten szeretnék utána nézni hogy mégis mik ezek a termékek. Nnagyon érdekelne. Ha valaki felismeri a cuccot amiről beszélek, kérem írja le a termék márkáját Annyira emlékszem hogy G betű volt benne és rövid volt a neve :)
2013. márc. 3. 19:10
 1/1 anonim válasza:
azóta kiderült a márka neve??mert a minap én is így jártam
2014. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!