Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom megjavítani a...

Hogyan tudom megjavítani a Thomson Altima 3600-as HI-FI-met?

Figyelt kérdés

Van egy Thomson Altima 3600-as HI-FI-m, gyakran fordult vele elő, hogy begajdult és a CD-ket nem játszotta le, gyakran pedig a kazettalejátszó is beadja a derekát, nem észleli, hogy van benne kazetta, nem akarja lejátszani. Ugye csak AUDIO CD-ket tud lejátszani, csak azokat teszünk be, s mikor betesszük jelzi, hogy van benne CD, csak mikor be akarja olvasni, akkor nem tudja beolvasni, és egy idő után kiírja, hogy NO DISC.


A kérdés az, hogy hogyan lehet megcsinálni. Nem akarom már elvinni szerelőhöz, mert nagyon drága a javítás, meg a távolság sem kicsi a szerelő és énköztem. így megpróbálom én magam megjavítani.



2014. jan. 7. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Áramtalanít, burkolat leszed, alkoholos nem szöszölő rongyal megtörlöd a lejátszó egység lézeres stb részeit, összerak és ok lesz.
2014. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem segített semmit az 1. hozzászóló javaslata.
2014. jan. 7. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Műanyag lencséket, optikákat nem szabad tisztítani alkohollal, mert az oldja a plexit, és homályos lesz tőle. Így tettem már tönkre mikroszkópot, a fiam meg a fényképezőgépét! CD lejátszó lencséjét csakis száraz papírzsebkendővel szabad tisztítani, ha nem az használ, akkor valami komolyabb lehet a baja.
2014. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!