Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az alabbi szempontok alapjan...

Az alabbi szempontok alapjan tablettat vagy telefont erdemes venni?

Figyelt kérdés

Google nexus 4 es google nexus 7II kozott gondolkodom. Nem tudom, hogy mit vegyek, mindkettonek megvannak az elonyei, de nem tudom meggyozni magam eggyikkel sem.

A fobb szempontok:

-olvasas(4.7-es kepernyon lehetseges-e eggyaltalan normalisan olvasni?)

-netezes

-jatszas

-filmnezes


Jelenleg "buta" telefonom van, volt eddig egy galaxy y-onom, szoval meg nem vagyok eleg jartas az elonyokben..


Elorre is koszonom a valaszokat!



2014. jan. 7. 19:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Talan meg annyi maradt le, hogy osztol mindenkepp veszek laptop-ot az egyetemre. Szoval ez alapjan is kell dontsek.
2014. jan. 7. 19:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Algopyrint
2014. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Draga valaszolo, ezt mire is irtad? Nem tunt fel, hogy hulyeseget kerdeztem volna...
2014. jan. 7. 19:38
 4/7 anonim válasza:
Nem tünt fel? Címben: tabletta(á)t..
2014. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ok, elnezest, hogy nem a magyarorszagi helyesiras szerint fogalmaztam meg a szoveget. Mellesleg az ekezetlensegbol rajohet barki, hogy kulfoldrol irok, ahol kicsit "maskepp" beszelnek magyarul...


Mindemellett is ertheto a kerdes...

2014. jan. 8. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Mégis mik vagyunk mi? Látnokok, hogy tudjuk te külföldről írsz??

Kb minden harmadik bejegyzés a neten ékezetek nélkül történik szóval már fel sem tűnik.

Viszont a "tablettat" megnevezés így az Algopirin poénnal nagyon jó volt. Nem tudom mit vagy ezen így fennakadva.


Tényleg vegyél be egy xanax-ot, hogyha ezen így felhúztad magad.


És nemhogy 4.7-en de még 3.5collon is lehet normálisan olvasni. Feltéve, hogy valakinek nem 55ös szemüvege van.

Szóval a 4.7 bőven jó. Filmhez meg már kicsi, de ahhoz a 7" is az.

Egyértelműen a nagyobb kijelző a jobb egy bizonyos mértékig.

2014. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez mar valasz. Koszonom szepen!
2014. jan. 8. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!