Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire jól használható ki...

Mennyire jól használható ki egy átlag felhasználónak, internetezőnek a 3D és wifi elérhetőségű TV?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmában vagyok, fölöslegesen nem akarom költeni a pénzemet. TV-t kell vennem, régi tönkrement. Van laptopom, azon szoktam gépezni ágyban stb.

Viszont ritkán nézek 3D-t és nem is tudom hogy mennyi film érhető el manapság 3D-ben?

TOvábbá ez a Smart dolog mennyire jó? Élvezhető távirányítóval internetezni? Vagy inkább laptopot dugjam rá TV-re és akkor vezeték nélküli egér+ billentyűzet?

Jóval olcsóbb egy Full HD LED TV mint egy 3D SMART


2014. jan. 8. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami kijön moziban 3d-ben azt meg tudod nézni otthon is. Wifi jó dolog. Én azon keresztül nézek minden filmet.
2014. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 intrepid ***** válasza:
75%
Ha már megvan a laptop, fölösleges a SMART tv. A 3 D kezd lecsengni. A 3D szemüveg egy idő után unalmas tud lenni. Persze ezek csak az én szubjektív magánvéleményeim.
2014. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lecsengeni? Most hogy már lassan minden 3d-ben is lesz? Ne viccelj.
2014. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utóbbi 1-2 évben nagyon nagy divat lett a 3D, de elég vacak technológia, meg fog bukni, most még hogy új megy mint az F1, de nem sokáig.

Bár ha én most TV-t vennék, csak olyat vennék ami támogatja a 3D-t.

Smart? Tök fölösleges... Az a baj, ezek a vackok se olyanok mint régen, ugyan ilyen minden audio vizuális termék. Régen ha kifizettél 200 ezret egy TV-ért, 100 ezret egy házimozi erősítőért, a kép/hang minőséget fizetted meg. Most meg mit fizetsz meg? Az internet elérhetőséget, wifi, bluetooth, USB, mindenféle fölösleges dekódolásra alkalmas video és audio processzorok, 86 ezer HDMI csatoló. És a kép minőség, pl. egy régi Pioneer Kuro plazmához képest, vagy a hangminőség, a még max. DTS dekódolású, nem házimozis nagyvasakhoz képest okádék...

Mi a francnak egy TV-be, erősítőbe wifi, internet elérés? Akkora parasztvakítás hogy nem igaz. Meg minek bele 4-6-8 HDMI ki és bemenet? Az átlag emberek 80%-a, még mai napig nem jutott el a DVD felbontáshoz, és a dolby digital hangsávhoz is, akkor minek olyan TV meg erősítő, ami fel van szerelve 1080 pixeles kép, és DTS-Master Audio hangsáv képes dekóderekkel?

Itt írta valaki, hogy tök jó a wifi, mert ő mindig neten néz filmet. Micsoda??? Neten? Youtube-on a vacak 240 meg 360 meg 1080p-re felskálázott okádék képért vettél egy 1080 pixeles 3D TV-t?? Vicc kategória.... :D

Aki TV-t akar nézni, az nem internetezik a TV-n, arra ott a PC meg a laptop.

Ha neked nem kell a 3D, akkor vegyél normál TV-t. A smart meg egy óriási népbutítás egyik legújabb módja...

2014. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Egy 2 órás film, aminek van olyan képminősége, hogy ki tudod használni vele az 1080 pixeles TV-ket, 40 GB-nál kezdődik. Ha van a TV-hez egy bluray lejátszód egy rakat filmel, vagy a PC-dben 4-5 terra háttértár, és olyan neted amivel nem sok idő letölteni a 40-50 gigás bluray filmeket, akkor okés a dolog. De a smart akkor is fölösleges. És a hangról még nem beszéltünk, az 5-6MBps adatfolyamú, stúdió minőségű hangsávokat nem használod ki úgy se.

Ez olyan, mint mikor valaki megveszi a Ladát 100 ezerért (film minősége), utána meg vesz rá alufelnit 200 ezerért (TV tudása). Attól még szar marad. Vagy fordítva, megveszi a nagy Audit (letöltött kép minősége, nagy TV-n), de ha jön egy defekt, nincs pénz csak fele akkora kerékre, meg a benzinre se futja, úgyhogy havonta csak 2x megy ki vele a garázsból (TV hangszóróján, vagy egy kaki tejfölös dobozos hangrendszeren hallgatod).

Ördögi kör, amég nem lesz meg a komplett rendszer, úgy sem ad mozi élményt, hanem szar lesz. Bár kinek mire van igénye, van aki a TV hangszórójával megézi a 120 centis smart TV_n a "szuper" minőségű youtube-os filmet is. :D Én azt nem nevezném mozizásnak, semmilyen szinten, ezért fölösleges TV-t venni.

2014. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szólj ha kimorogtad magad és ha már lesz egyszer egy mai tvéd. Majd rájössz szép lassan mindenre és nem fogsz butaságokkal vagdalódzani.

Csak hogy tisztán láss:

Wifin keresztül nézem a nasrol streamelt filmeket.

Smartot is használom ,igaz csak youtubon klippetet nézni ha unatkozunk.

Egy 3d-s full hd film 10-20 giga. Nem kell blurayt letölteni mert nekem nincs szükségem csak magyar hangsávra.

Mvel van optikai kimenet a tvén ezért amit lehet házimozin nézek. Egyáltalán nem felesleges az 5.1

3d-t szintén kihasználom mert ami abban is kijön én úgy nézem ls fogalmam sincs mitől lenne vacak amikor egy plusz élmény.

2014. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!