Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy átlag felhasználónak,...

Egy átlag felhasználónak, mennyit számít az, hogy windows7 ultimatje v home-ja van?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mennyivel tud többet, az ultimate. Megéri megvenni? Több program van rajta alapból? És ha már ultimate, akkor nagyobb a gépigénye is? Előre köszi
2010. okt. 31. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem fölösleges az ultimate jó a home is
2010. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit az ég világon!!! Csak egy pár ember megmagyarázza, hogy az jobb, de nem tudja, hogy miért... van benne pár plusz dolog amit nem használ senki!
2010. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pl?
2010. okt. 31. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugye Home Premiumról van szó? Home Basicben pl. Aero sincs, olyat szerintem ne vegyél. Egyébként otthoni felhasználásra tökéletesen elég a Home Premium.


Itt találhatod, hogy mit tartalmaz pluszban az Ultimate:

[link]


Az egyébként egy kicsit erős túlzás, hogy senki nem használja ezeket a plusz dolgokat. Pl. én használom az XP mode-ot, a Bitlockert, a Group Policyt, és domainbe is van léptetve a gépem. Igaz munkahelyen is a saját gépem használom.

2010. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy átlagos felhasználónak elég a Home Premium. Arra viszont figyelj, hogy ha 4 GB memória van a gépedbe, akkor a 64 bitest vedd meg. Egy árban van, mint a 32 bites, viszont csak a 64-es tudja kezelni a 4 GB RAM-ot.
2010. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 P.O.C. ***** válasza:

Egy átlag felhasználónak elég a Home Premium. Ha nem kell neki csili-vili Aero felület, akkor a Home Basic is tökéletes. Ha 4 Gb vagy annál több RAM -al rendelkezik, akkor mindenképp célszerű ezeknek 64-bites változatát használni.


A Professional / Ultimate / Enterprise változatok általában olyan programokat és szolgáltatásokat tartalmaznak, amiket csak igazi szakeberek tudnak kihasználni, de azok is inkább csak céges környezetben.


Az pedig teljes mértékben tévhit, hogy ezek a változatok gyorsabbak, stabilabbak lennének, az pedig főleg hogy a játékokat jobban futtatják. Sőt, épp ellenkezőleg, a több program/szolgáltatás miatt több folyamatot futtatnak, amik több memóriát és CPU időt zabálnak.

2010. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!