Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kindle Paperwhite-tal kapcsola...

Kindle Paperwhite-tal kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
Akinek van ilyen: mit gondoltok, megéri az árát? Ti hol szereztétek be és mennyiért?

2014. jan. 10. 18:48
 1/4 anonim válasza:
A mobilaréna Ebook olvasók fórumán érdeklődj, ott szó volt róla.
2014. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van, és csakis ajánlani tudom, az ég világon semmi gondom nincs vele, és szeretem az első perctől fogva. Hihetetlen sokáig bírja az akksija, hetekig. A képe mint a papír, és a belső háttérvilágítás számomra igen fontos, mert gyakran használom különböző megvilágítású helyeken (pl. este kis lámpa mellett nagyon hasznos). A szememet egyáltalán nem fárasztja, míg korábban könyvolvasásnál esténként szabályosan ömlött a könnyem, ez teljesen elmúlt. A kezelése egyszerű, használata kényelmes. Lehet változtatni a betűtípusokat, méretet, minden korosztály és szem típus számára megfelelő. Úgy kell készülni, h (mint minden ebook olvasó) a pdf-et nem igazán szereti, ott nem tudsz semmit állítani, és azt nem egy élvezet olvasni. A pdf nem is erre van, a támogatott formátumokban tudod kihasználni a készüléket.

Én amazon-on rendeltem, angol ismerősöm címére, mert akkor még nem szállították Magyarországra (azt hiszem, azóta már igen.)Mindenképp javaslom gyári tok vásárlását is hozzá.

2014. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Akkor milyen formátumokban működik jól? TXT, DOC, más?
2014. jan. 11. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:

A Kindle alapformátuma az azw (az Amazon formátuma), és kezeli a mobi, prc ebook formátumokat és a txt-t és a doc-t is. (txt esetén nincs szövegformázás, ezért nem a legjobb)


A szöveges pdf egyszerüen könvertálható a Calibre programmal

[link]

vagy használhatód az Amazon online kobvertálóját, elküldöd emailben a Kindle címére.

2014. jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!