Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 olvasó probléma!...

Milan93 kérdése:

Xbox 360 olvasó probléma! Mitől lehet és mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Szétszedtem az xboxomat (régi fehér FAT) hogy újrapasztázom. Meg is történt. Majd a meghajtót is szétszedtem, megtakarítottam mert nem adta ki a tálcát csak minden 4., 5. gombnyomásra, az olvasófejet is megtakarítottam tunertisztítóval, papírzsebkendővel. Összeraktam és ezután 3 ledezett. Gondoltam hogy ahogy leszedtem a hűtőbordát elengedte a GPU-t az alaplap egy kicsit pedig, vigyázva szedtem szét. Kihordtam lábon egy szívinfarktust és újra szétszedtem, összeraktam majd jó lett, bekapcsolt, lehet valami nem érintkezett rendesen.(nem hiszem hogy ennek van köze a problémához de gondoltam leírom hátha) A meghajtó viszont nem olvas csak nagyon gyorsan pörgeti a lemezt, az xbox közben azt írja hogy olvassa, majd nem történik semmi, kiírja hogy tálca kinyitása! Ha akkor nyitom ki a tálcát amikor pörgeti a lemezt akkor nem állítja le csak kiadja a tálcát a pörgő lemezzel csörgő-csattagó hangok közepette.

2014. jan. 11. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jobb ötletem nincs mint szedd szét újra az olvasót és alaposan ügyelve rakd össze. Ha nem lesz jó kell bele egy új, lehet külön venni nem nagy pénz már manapság
2014. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt fogom tenni pontosabban csak próbálom mert az a baj hogy úgy kaptam egyszer vissza szervízből hogy a hátulja szét van barmolva a "bütyköknél" amiket ki kell pattintgatni sok helyen le is vannak törve. Ezért nem szívesen adnám újra szervízbe. Csak azt nem értem miért úgy adja ki a tálcát hogy a lemez pörög benne mint az állat.
2014. jan. 11. 20:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Várok még több választ is és köszönöm az előzőt :)
2014. jan. 11. 20:14
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

A papír zsebkendő megadta az olvasó fejnek a végső döfést, ugyanígy járt az ismerősöm a házi mozival, papír zsepi tisztító folyadék, utána már nem olvasott semmilyen lemezt.

Ez sajnos csere lesz.

2014. jan. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Újra szétszedtem megtisztítgattam de továbbra sem olvas csak nagyon zúg. Tehát már biztos vagyok benne hogy csere lesz. De lehet hogy csak az olvasófejet cserélem, szerintetek? Csak azt nem értem hogy mikor pörgeti és kiadatom a lemezt akkor miért nem vár, vagy állítja le a lemezt mint eddig hanem a pörgő lemezzel adja ki. Valami elektronikai hiba lenne?
2014. jan. 12. 13:59
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell olvasót cserélni elég az olvasó fejet az kb. 3500Ft.
2014. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És az olvasófej miatt van az is hogy pörgetve adja ki a lemezt nem várja meg míg leáll?
2014. jan. 13. 16:48
 8/8 anonim válasza:

ugyan ez nekem is a problémám hozzám került egy Xbox 360 FAT-os gép amibe a liteon dg-16d2s olvasó nem olvasott, jó én rendeltem bele megfelelő lézerfejet HOP-1401,HOP-141X...

Bele raktam de ugyan ez a baj nem olvassa be a lemezt, max 1 percig ha porgeti illetve a lézerfej csak az elejénél olvas. Pedig már multimeterrel is be állítottam 3-3.10-re

2017. jan. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!