Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Maximum 1 ezer forintért...

Maximum 1 ezer forintért milyen micro sd kártyaolvasót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most jelenleg basicXL BXL-CARDRW2B kártyaolvasóm van kb 1 éve vettem a 16gGB-os class 10-es kingston micro sd memóriakártyámmal együtt.

És a memóriakártyához gyárilag mellékelt SD átalakítóval rakom be a kártyaolvasóba.

És az lenne a baj, hogy akármilyen eszközzel használom a kártyaolvasót mindig megakad gépen lecsatlakozik szóval nem is világít a Grundig micro hi-fin egy kb 1 és fél órás zenét hallgattam és 34 percnél átvált (jelzem nem a hi-fi hibája mivel azt használtan vettem megkímélt állapotban.) És a tv-mel is ezt csinálja.

A kártya tuti nem hibás mivel mp4-el (myaudio lifeval) tökéletesen működik.

Szóval maximum 1 ezer ft-ért létezik valami normális olvasó? Elég ha csak a micro sd-t olvassa sőt mást nem is akarok olvastatni vele. Én hülye mikor ezt a basicXL BXL-CARDRW2B-t megvettem volt 500ft-ért ami csak micro sd-t olvas, de nem azt vettem... Ez a gagyi meg 1100ft volt...

Előre is köszi a segítséget



2013. júl. 19. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Evvel aztán nagyon sokat segítettél....
2013. júl. 19. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit vársz? Ott van ár szerint növekvő sorrendben VÉLEMÉNYEKKEL....
2013. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!