Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha én veszek egy bluetooth-os...

Ha én veszek egy bluetooth-os fejhallgatót, akkor ahhoz semmilyen csatlakozó nem kell?

Figyelt kérdés

Kicsit fura a kérdés, úgy értem, hogy a jack dugóba sem kell semmilyen kis adó-vevő cuccost bele tenni? Csak simán a telefonban lévő bluetooth-al kommunikál?

És mondjuk én veszek egy bluetooth-os fejhallgatót (mondjuk ezt: [link] ) akkor azt hogy üzemelem be? Csak bekapcsolom a fejhallgatót meg a telefonomon a bluetooth-ot és már megy is?

Köszi a válaszokat előre is.



2014. jan. 16. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztereo zenehallgatáshoz a telefonnak tudnia kell az A2DP protokollt. Nagy általánosságban párosítani kell őket és esetleg kiválaszthatod a headset és a sztereo funkciókat is (vagy nem) De mivel a bluetooth világa egy gennyes mocsár, én csak próba után mernék pénzt adni érte :) És BT hallgatónál eszeveszett hangminőségre ne nagyon készülj :)
2014. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt akarod "mondani" hogy ne vegyek bluetooth-os fejhallgatót?

Amúgy a képlet egyszerű: tönkrement a jack bemenet a telefonomban (valamiért egy fejhallgatót vagy fülhallgatót sem ismer fel, pedig korábban igen) és ezért kellene valamilyen vezeték nélküli megoldás.

2014. jan. 16. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!