Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miként tudnék több száz...

Miként tudnék több száz műholdas csatornát fogni, van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt mondta, neki 850 csatornája van, de elmondani nem tudta hogyan fogja, azt mondta, nem ért hozzá, megcsinálták neki. A UPC Directnél is csak max kb. 100 csatornát írnak. Egy másik haveromnál is láttam pl kínai és arab adókat is. Miként lehetséges ez? én sem értek hozzá túlzottan.
2014. jan. 22. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
van olyan parabola antenna amivel lehet fogni 2000 adást elöfizetès nèlkûl
2014. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tehát parabola kéne és még csak előfizetés sem szükséges. köszönöm! Már csak azt kéne tudnom hol lehet ilyen parabolát venni és hogy tudom összekötni a tv-vel és beüzemelni az egészet :)
2014. jan. 22. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
... és nézni a sok ismeretlen nyelvű adót, arab tévéshop mekkora élmény lesz majd, meg afrikai közszolgálati televiziók...
2014. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hozzá tenném hogy nem csak egy parabola kell, hanem e gy forgatómotor és fizetni havonta vagy a szolgáltatónak vagy valaki másnak a c sorért. Teljesen ingyen nincs ennyi adód. Vagy ha mégis össze tudnál szedni ennyi szabadon foghatót akkor se élveznéd egyiket sem mert mint tárgya.
2014. jan. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A negatív komentek írók természetesen vagy valamelyik szolgáltató munkatársai, vagy antennaszerelők.

Az az igazság, hogy kb. 200 ingyenes adót (DVB-S) simán tudsz nézni egy 60 cm-es parabolaantennával.

Egyedül ennek betájolása okozhat gondot, erre legjobb antennaszerelőt hívni.

Utána már csak egy 12-20 ezer ft-os betlréi egység kell, és dőlnek az ingyenes tévéadások (FTA: free to air).

A legtöbb persze nem magyar nyelvű. Magyar nyelvűből talán 3 van fent.

A 7 magyar nyelvű ingyenes adót (m1, m2, RTL Klub, TV2, Duna, duna world, euronews) egy kb. 3 ezer ft-os szobaantennával fogom én Budapesten. Ezeket az Antenna Hungária (MindigTV) sugározza a földfelszínen (DVB-T).

2014. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!