Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Okozhat-e katódsugárcsöves...

Okozhat-e katódsugárcsöves tévében kép elszíneződés hibát a ptk?

Figyelt kérdés
A bekapcsolást követően pár percig a kép alsó felében lila csíkos de áttetsző elszíneződés jelenik meg. Pár perc alatt lassan fokozatosan eltűnik, mintha valamilyen alkatrész üzemi hőmérsékletre melegedése okozná. Persze ezt csak én gondolom, lehet hogy nem is ez a baj.A hibajelenség napról-napra egyre intenzívebb. A sortrafó tápfesz puffer kondenzátort kicseréltem újra, de ez sem hozott sok változást. A készülék típusa: Technika 2985. Ha valaki tud segíteni nagyon megköszönöm!
2014. febr. 1. 15:46
 1/2 anonim válasza:
A polgári törvénykönyvnek nem sok köze van az elekronikához.
2014. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valamit biztos félre értettél, talán kevés információval rendelkezel az elektronikus berendezések működéséről. A készüléket megjavítottam azóta is jól szuperál, de azért köszi.
2014. márc. 9. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!