Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Külső vga notebook-hoz hol...

Külső vga notebook-hoz hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Van egy notebookom egész jó a konfig a vga kivételével így külső vga-ra gondoltam vagy dokkolóra de nem találom hogy hol lehetne venni láttam sokat de se ár sem bolt.Remélem tudtok segíteni és természetesen előre is köszönöm.

2014. febr. 3. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos ez inkább érdekesség, mintsem valós alternatíva. Több külső videokártya megoldás is van, ezek közül a USB-re csatlakozót játékra el is lehet felejteni, csak monitorkimenet hozzáadása a célja.

Ennél jobb megoldást jelent a PCI-Express kivezetését használó, de ehhez ExpressCard foglalatra van szükség a notebookon. Ilyen pl a cirka 200 dollárba kerülő (jelen árfolyam mellett 46 ezer forint, és mivel EU-n kívüli, erre még rájön a 27% ÁFA) ViDock3:

[link]

A legolcsóbb (3) verzió csak tápcsatlakozót nem igénylő VGA-t képes fogadni, és lassabb, mintha PC-ben lenne, mert csak 1X csatlakozást nyújt, és én a kompatibilitásától is tartanék (nem sok gyakorlati tapasztalatot olvastam vele).

2014. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!