ArturoGyakori kérdése:

A PlayStation 3 Super Slim akkor van véglegesen kikapcsolva ha folyamatosan pirosan világít vagy ki is kell húzni hátul valamit?

Figyelt kérdés
Vettem egy PlayStation 3 Super Slim-et és a régebbieknél a konzol hátulján ha jól tudom volt egy Main Power kapcsoló amivel le lehetett kapcsolni a konzolt. A Super Slimen nem vettem észre hogy lenne ilyen. Azért szeretném, hogy teljesen ki legyen kapcsolva ha nem is vagyok itthon ne hogy túl töltődjön vagy hasonló. (Nem igazán értek az ilyesfajta gépekhez azért tettem fel a kérdést.)

2014. febr. 5. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor piros led világít akkor van "kikapcsolva". Ebben az állapotban bekapcsolhatod a power gomb megnyomásával vagy a kontrolleren a "PS" gombbal (távolról). Túltöltődni vagy ilyesmit nem fog. Nincs benn aksi vagy ilyesmi.

Ha akarod kihúzhatod a tápból de igazából nem sok vizet zavar. Úgy működik kb mint a tv-nél.

Dedikált kapcsoló erre nincs.

2014. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! :)
2014. febr. 5. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!