Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék zenelejátszót a...

Szeretnék zenelejátszót a szobámba. Már néztem hangfalat+mélynyomóládát kell még hozzá maga a lejátszó?

Figyelt kérdés

Néztem hangfalpárt 45 ért, meg egy erős mélynyomót 70 ért.

Kell még hozzá ugye maga a lejátszó ami lejátssza a zenét telefonról, vagy hddről ugye? És így ennyi? Meg is van, lehet majd a zenét bömböltetni a szobámban?



2014. febr. 20. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Na szóval szerintem neked az a lényeg hogy bömböljön a zene. Linkeld már be azokat a hangfalakat, iszonyatosan drágának tűnnek. Csak nem Electronic Star? :D Ajánlok neked egy komplett összeállítást ha elmondod mekkora szobáról van szó. Ha passzív hangfalakról van szó még erősítő is kellhet. A zenelejátszó alatt mi értesz? A telefonhoz nem kell, azon van sztereó hangkimenet.
2014. febr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hangfal: [link]


Mélynyomó: [link]


Ezzel már lehet házat bontani ugye? :D

2014. febr. 23. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Házat bontani biztos nem, nem arra lettek kitalálva. Fölösleges ilyen minőségű cuccot venni telefonos zenehallgatásra. Nézzek neked olyat ami szépen is szól, és lehet vele "házat bontani"?
2014. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen köszi! :D
2014. febr. 24. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát amivel biztosan lehet "házat bontani" az a Reloop PA700-as. Igaz, nem HI-FI, de ahogy kiveszem nem az a célod, telefonról zenét hallgatni tökéletesen megfelel iszonyat hangerőn. Persze ha szükséged van HI-FI minőségre, akkor ajánlok olyat is, de az már drágább lesz.
2014. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!