Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A géppel van a hiba, vagy az...

A géppel van a hiba, vagy az iPoddal? Help!

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy felteszem a gépre az iPodot, annyit csinál, megjelenik a menü, de sem a gép nem látja, sem az iTunes. Sőt nem is lehet semmilyen gombot megnyomni rajta, csak ujraindítani.(de utána sem müködik) Nem tölt, se semmi.Viszont ha fényképezőt nyomtatót vagy bármit csatlakoztatok a gépemre tökéletesen működik... Feltettem öcsém gépére az ipodot ott elkezdte tölteni, iTunes ott nincs, szóval nemtudom, hogy ott érzékelte-e volna! Most mivel van a baj? ipoddal vagy a géppel?
2009. dec. 12. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal a géppel van a probléma.Próbálj meg újabb ITunes-t vagy frissitéseket letölteni a gépedhez.
2009. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az itunes korábbi változata szerintem nem okozná azt, hogy befagy ha ráteszem a gépre! :S:S
2009. dec. 12. 20:37
 3/10 A kérdező kommentje:
esetleg win 7 miatt? ha visszaváltok xpre, lehet, hogy megoldódna a gond?
2009. dec. 12. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Az öcséd gépén milyen operációs rendszer van?
2009. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 20:30-as kommentelő vagyok:D
2009. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
xp. :D
2009. dec. 12. 20:52
 7/10 A kérdező kommentje:
véletlenül jutott eszembe, hogy esetleg win7miatt mert nem gondoltam, hogy az lenne a probléma, hogy oprendszert váltottam.szted akkor ez lesz a gond?
2009. dec. 12. 20:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet,hogy az ipod nem ismeri az új operációs rendszert.:D Próbáld meg az ipododra a legújabb frissitést feltenni.
2009. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi! megprobálom, vagy visszaváltok xpre..
2009. dec. 12. 21:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki másik kábellel. Lehetőleg minél rövidebb és minőségibb kábelt használj, főleg ha alsó kategóriás alaplapod van.

Valszeg nem bírja meghajtani.

2009. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!