Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 710 probléma :...

Zushiki kérdése:

Nokia Lumia 710 probléma : elcseréltem a telefonom erre a lumiára gyári beállítások visszaállítását elvégeztem és azóta szinte semmit nem tudok csinálni a telefonnal?

Figyelt kérdés

Nincs internet kapcsolatom,legalábbis nem kapcsolódik. A 3G jelzés megvan,de iexplorer nem hoz be semmit. Windowslive pedig aktiválókódot kér amit nem értek miért. két választ szokott adni : 1.: Nem sikerült kapcsolódni a winlive.comhoz(google vagy facebook fióknál is ez áll fen)

2: Nem aktiválta még winlive id-t kérjük hívja az ügyfélszolgálatot új kódért.

A bajom ezzel csak annyi hogy nem tud senki semmit tenni vele. Egész nap telefonáltam a T-mobile-al de abszolút semmi .



2012. nov. 6. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
menj el egy szervízbe és kérded meg ott,ott biztos tudnak segíteni vagy menj el személyesem t-mobilba,telefonon nem értik meg hogy mire gondolsz meg telefonon soha nem jó ilyeneket beszélni személyesen a legjobb
2012. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyit sikerült megoldanom hogy ha géppel összekapcsolom,akkor van netem :O Nem Wifi... csak szimpla :) Ma bemegyek T-mobile-ba és utánakérdezek ^^
2012. nov. 7. 10:11
 3/3 anonim válasza:
NL710-em van(Nokia Lumia) de én még ilyen problémát nem tapasztaltam. Esetleg csinálj egy új winliv fiókot, azt próbáld meg a telóhoz hozzáadni, ha az sem jó akkor valami gixer van.A WiFi-s cucchoz meg nem értek.
2012. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!