Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Conax kártyahely van az AMIKO...

Conax kártyahely van az AMIKO műholdas beltéri egységemen, a kártyát (vadiúj) fel is ismeri, a menüben kiírja a kártya számát, stb. De mégis kódoltak maradnak a TV-adások pl; m1, stb. Miért, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy az AMIKO műholdas beltérihez (parabolás) lehet e CONAX kártyát használni, a kártya benne van, fel is ismeri de ugyanúgy kódolt marad az adás.

Vagy esetleg van e olyan műhold, amin van magyar nyelvű adás, tv csatorna? Most az EUTELSAT-ra van a tányér belőve. A csatorna, jelerősség, stb minden rendben van most is, ott vannak a magyar nyelvű adók is csak kódoltan, hiába a conax kártya:( Mit tegyek? Mit javasoltok? Előre is köszönöm.



#műhold #Conax #kódolt #Conax modul
2014. máj. 10. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen szolgáltató kártya? Elő van fizetve? Külön kártya vagy szolgáltató boxából lett kivéve?
2014. máj. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindig TV Extra. A kártya vadonatúj, teljesen külön vettem, az Auchan műszaki osztályán. Anno amikor vettem ezt a parabolás cuccot (fél éve) Az antenna szaküzletben azt mondta az ipse, hogy CONAX kártya kell ahhoz hogy a magyar alap csatornákat nézni lehessen rajta. A műholdvevő teljesen jól működik, adók jönnek rajta, csak egy kis "dollárjel" van pl. az m1, m2, rtl klub, stb. neve előtt és kíírja, hogy "kódolt" A kártyát a beltéri felismeri, mert az a szám ami a kárytára van "sütve" megjelenik a "CC" menüben ha belépek. Szerinted mi lehet a gond? Előre is köszönöm válaszod.
2014. máj. 10. 08:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj anyám! A mindig tv nem műholdas,hanem földi adó!
2014. máj. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az antennás ipse ezt nem mondta. A probléma az, hogy apósomnak kell a telekre a tv. A telek viszont annyira mélyen van, le van árnyékolva minden irányból, hogy annó a sima analóg antennával is mindig szellemképes volt a kép, stb. hiába volt hozzá erősítő is. Ezért gondolkodtunk műholdas vevőben, nekem annó még volt "tányérom" és egy két magyar nyelvű tv-adó pl: m1, Duna, Duna autonómia szépen jött is rajta. A franc sem gondolta, hogy nincs már magyar nyelvű adó olyan ami "free" kódolatlan:( Az antennás is mondhatta volna anno, hogy a mindig TV conax nem jó, én akartam belevaló kűrtyát venni hozzá, de azt mondták nem lehet kapni. Na most mit csináljak?:( Valakinek ötlet?
2014. máj. 10. 08:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A parabolát állítsd át a thor műholdra és vegyél bele például innen egy kártyát: [link]
2014. máj. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
9mm köszönöm! Zöld kéz ment!;) Mégegyszer köszönöm!
2014. máj. 10. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!