Van egy merevlemezes DVD lejátszóm. Tele filmekkel. Valahogy fel tudnám tölteni őket a számítógépem merevlemezére? Ha igen hogy? USB kábellel esetleg?

Figyelt kérdés
DVD: [link]
2014. máj. 16. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:

NA ha jól látom, akkor ezek vannak rajta az oldal szerint:


USB

HDMI

Simplink

Scart

Komponente YUV

Digitaler Audio Ausgang (optisch/koaxial)


Nos scart kábelen nem hiszem hogy tudnád.. én arra gondolok hogy USB-n keresztül küldöd át az adatokat., de lehet van jobb megoldás is... nem tudom. Eleve hogy ratad rá a filmeket a merevlemezre? Gondolom vagy fölvetted tv-ről, vagy gépről tehetted át...

2014. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A másik dolog amin gondlkoztam ,hogy ha usb kábellel nem érzékeli a géped a merevlemezt, akkor marad z hogy pendrivra rámásolod a filmeket amennyit tudsz és akkor úgy átvinni, de ez csak nagyon végső megoldás...


Ha ki lehet venni a merevlemezt akkor azt is megpróbálhatod rácsatlakoztatni a gépedre, de ne mtudom, hogy van-e erre lehetőség, és hogy a csatlakozója olyan amilyen a te gépedhez kell-e.

2014. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgyhogy, rámásoltam a pendrive-omra és USB keresztül feltöltöttem a lejátszóba. De akkor ahhoz, olyan usb átalakító kell vagy mi?
2014. máj. 16. 16:25
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat, megpróbálom valahogy USB kábelen keresztól.
2014. máj. 16. 16:26
 5/10 anonim ***** válasza:

hát ne mtudom hogy egy usb kábelen össze bírod-e kötni a géped és a lejátszódat... lehet hoyg van ilyen, nem tudom.. mindenestre ha az összes filmet át akarod onnan másolni usb-re és onnan a gépre, na az szerintem sokáig fog tartani.. :)

lehet egyszerűbb lenne pára letölteni újra netről, mint másolgatni.

2014. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egyébként 50 Gigabyte-nyi film van rajta :D Akkor az úgy tényleg eltartana egy ideig :D
2014. máj. 16. 16:31
 7/10 A kérdező kommentje:
500gb*
2014. máj. 16. 16:31
 8/10 anonim ***** válasza:

CSAK a beépített merevlemezről tudsz, közvetlenül digitális anyagot másolni!

[link]

(ha van a videókártyádon USB-s digitalis videóbemenet)

forrás:

[link]

65/112. oldal!


egyébként csak analog kimenetelekről,

[link]

...egy videó-digitalizáló egységen keresztül, pl. ezen alkalmazások segítségével!

[link]


stb...

[link]

2014. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Úgyhogy, rámásoltam a pendrive-omra és USB keresztül feltöltöttem a lejátszóba."


Ugyanez fordítva nem megy? Kimásold pendrive-ra, majd fel a gépre?

2014. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De, szerintem menne, csak így nem akarom. Valahogy egyszerre szeretném rámásolni, a gépemre.
2014. máj. 16. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!