Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy merevlemezes dvd...

Van egy merevlemezes dvd írom. A lézerfej haldoklik. Át szeretném írni a lemezről a felvett műsorokat a számítógépem külső merevlemezére. Hogyan tudom megtenni és át kell-e konvertálni?

Figyelt kérdés

#DVD #merevlemez #íróról
2014. máj. 4. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem átírni kell, hanem átmásolni. Nem tudom, hogy akarsz haldokló lézerfejjel másolni. Vegyél egy másik DVD írót, már olyan olcsón lehet kapni, hogy éppen csak utánad nem dobják. És ne merevlemezes DVD írót vegyél, csak DVD írót. Merevlemezes DVD író nincs. Vagy merevlemez (winchester), vagy DVD. Nem ugyanaz.
2014. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Mint ahogy az előző írta nem egyértelmű a dolog, de sejtésem szerint neked valami olyan DVD lejátszód van a TV-hez aminek van merevlemeze és tud DVD-t írni.

Legegyszerűbb, ha kiveszed a vinyót és berakod a gépedbe. Valószínűleg valami ext partíciós táblát használ ahogy a hasonló eszközök ehhez kell majd egy segédprogramot találnod az olvasásához windows alá.

2014. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként legtöbb esetben simán koszos a fej. Ha van denaturált szesz-ed vagy tiszta alkoholod akkor nem szöszölő fülpiszkába mártsad bele és ha hozzáférsz a fejhez dörgöld meg vele óvatosan, az esetek nagy részében mindössze ennyi a gond.
2014. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan is volt, hogy egy-két erőteljes fújás a lencse alá (már amikor sikerül), lehetőleg a citromot és hasonlókat tartalmazó gondolatokat elkerülve (most már biztos sikerül, háhá) hozza meg a hatást. Valami szösz mehetett a tükör és a lencse közé, de megoldottuk tüdővel.
2014. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!