Hol vegyek Playstationt?

Figyelt kérdés

Azt tervezem hogy beruházok a ps3-ra, de nem tudom hogy hol vegyem meg. Használtan is érdekelne a dolog. Érdekelne hogy tudtok e ajánlani valamilyen jó oldalt, vagy licitet. :) Még mielőtt megkapnám a negatív kommenteket: már elég sok időt eltöltöttem böngészéssel, megnéztem 7-8 webshopot és minden magyar aukciós oldalt, de szeretnék biztosra menni. :)


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. máj. 18. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Konzolvilag.hu

platinumshop.hu

2014. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

használtat én nem vennék. de ha mégis akkor a hardverapro.hu oldalt ajánlanám. itt újakat is árulnak.


de én rendes boltból venném, és csak is újat, garanciával.


melyik oldalon nézted ki? én a konzolstudio.hu oldalt ajánlanám.

ha megnézed egy Playstation 3 (PS3 Super Slim) 500 GB + Ajándék HDMI kábel árát:


konzolvilág: 63 999.- ingyen szállítással

platinumshop: 63 990.- +szállítási költség

konzolstudió: 60 890.- ingyen szállítással

2014. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát attól függ újat akarsz vagy nem...

Ha újat akkor 500gb superslimet keress...

( én konzolstúdióba venném [link]


Illetve, ha törni akarod a gépet akkor inkább használtan keress 2000-res slimet) [ezt csak használtan kapod már...]

2014. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!