Mit tegyek? Kérdés alul!

Figyelt kérdés
Ballagáskor valószínű hogy 30. 000FT ot kapok és Ps Vitát szeretnék venni, nincs semmilyen telefonom, konzolom, stb. Mire meg lesz a Ps Vita-ára kellő 50. 000FT (memókártya, alapcsomag, konzol) az kb.3-4hónap. Szerintetek vegyek inkább egy PSP-t vagy gyűjtögessek?

2014. máj. 23. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyűjtögessél azt vegyél egy normális konzolt.
2014. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Figyi 50ezerért már használtan vehetsz egy ps3-at (akár cfw-vel is szal játékok is lesznek)


Vagy ha nem kell cfw akkor gyűjts és vegyél 60e ért újonnan ps3-at 500gb-sat

Vita nevetségesen drága...


Ha sokat utazol és mindenképp akarsz kézi konzolt sztem még akkor sem éri meg... Inkább egy telefont akkor vagy psp-t 20e ért használtan...(ha még nem volt psp-d akkor rakat játék van rá)

2014. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi a vállaszokat!

Mindenképp ps vitát akarok mert reggelente buszon jólenne.

A psp-n nincs fps és ha van azt nem lehet irányítani, arra csak az ac és a god of war jó szerintem, ps3-mat meg azért sem veszek mert tv is kéne nekem meg az nincs

2014. máj. 24. 19:16
 4/10 Saavedro ***** válasza:
A PS Vitának szar az akksija nagyon. Ráadásul kicserélhetetlen. Pont az egyik sarkalatos pontján bukik el ez a játékkonzol.
2014. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tajner10 válasza:

Nekem vitám van nem értem minek kell it fikázni ha bajod van az aksival vegyél külső aksit nekem bejött dupla annyit tudok játszani

és van rá god of war-is és lesz minecraft,rachet and clank hd trilogy meg még sok más

szerintem vegyél vitát

2014. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Saavedro ***** válasza:
Azért egy játékkonzoltól elvárható, hogy mondjuk min. 2 napig menjen...elvégre mobilizálhatónak kéne lennie. Minden másban jó nagyon, tényleg, de nem értem, miért ne lehessen cserélni az akksit, ha már gyenge. Ha külső akksit viszel akkor már megint ott tartunk, hogy cipeled a kiegészítőket.
2014. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 HabverőMakverő válasza:
szerintem gyűjts vitára :)
2014. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fényképezőgépet fogok venni :D
2014. jún. 8. 18:12
 9/10 Saavedro ***** válasza:
2014. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha Vta-t veszel, csak az 1000es szériát, nem bírja sokáig az akksi, de OLED kijelződ lesz ami gyönyörű képet ad és mégy gyorsabb is mint az újak, én meg bántam hogy le cseréltem!
2014. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!