Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az normális hogy kb egy éves...

Az normális hogy kb egy éves tv távirányítómnak még mindig kegyetlen büdös műanyag vagy gumi vagy nem tudom milyen szaga van?

Figyelt kérdés

csere távirányítóról van szó azaz nem ezzel adták a készüléket, ezt már én vettem az eredeti alapján mert az sajna elromlott és magán a távirányítón már nem érzik ha kézbe veszem de pl előbb is fekszem, bekapcsoltam a tv-t és idetettem a mellkasomra és a jeltovábbító rész az orrom közelébe került és onnan még mindig jön a szag belőle...


nem égett szag hanem az a kegyetlen büdös gumi vagy műanyag szag...



2014. máj. 26. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális. Viszont valószínüleg csak sikerült egy olyan darabot kifognod ami egy ( kínai ) gyártási technológiai hiba ( több, adott adalék anyag ) miatt így sikerült. A Dellnek ( ha jól emlékszem ), voltak ilyesmi miatt kicsit szagosabbra sikerült laptopjai, ami miatt cserélni is kellett nekik néhány vevő gépét. Szóval valszeg csak így jártál. Próbáld megszokni, és imádkozz, hogy egyszer elmúlik, addig meg ne szagolgasd.
2014. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyébként kimaradt hogy ORION tv-ről és távirányítóról van szó
2014. máj. 26. 20:25
 3/3 A kérdező kommentje:
meg mikor megvettük, 14 éve akkor asszem max 2 hét volt mire elmúlt a tvről és a távirányítóról ez a szag, de akkor is a távirányító volt a büdösebb
2014. máj. 26. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!