Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tuti nem normális? Anyósom...

Tuti nem normális? Anyósom már megint alakított! A fiam leszedte a kezéről a gagyi karkötőjét ami szétgurult! ő meg közölte, hogy pár darab maradt a földön de nem bírja előkotorni de nem lesz semmi baja ha lenyeli ezek műanyag kövek egyben kikakilja!

Figyelt kérdés

és én megint túlreagálok mindent üvegfal között tartom őt stb stb


ez nagyon sokadik eset,hogy felbosszant tiszta nem normális a gyereket 10 percre nem hagynám rá soha!!!!most éppen a konyhában pakoltam amiket hozott 1000 szer megmondtam NEM szereti a fiam a sütőtököt akkor is hozza és tömi/né belé!!!!ezalatt történt ez....


2012. febr. 7. 12:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Mond neki hogy nyugodjon meg anyuka ,tuti nem nyeli le a gyerek ,mert ide nem jön többet :) ha csak ennyit számít az unoka ,kap majd egy új karkötőt a kínai boltból.
2012. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Most az anyós a hibás, hogy a kisfiad szétszedte a karkötőjét, vagy nem értem? :s

Ha tényleg nem találja, akkor mit tud tenni? Nyilván nem direkt hagyja a gyöngyöket a földön... Esetleg kérd meg, hogy porszívózza össze, vagy nem tudom...

2012. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem próbálj megnyugodni:) Mennyi idős a gyerek?


Egyébként meg nagyjából igazat adnék a nagyinak. Ha ő nem tudja összeszedni a szétgurult gyöngyöket, nem valószínű, hogy a gyerek pont megtalálja,és ha ne adj isten tényleg lenyelne belőle, valószínű tényleg kikakilná, és nem lenne semmi baja.


De egyébként mi a kérdés?

2012. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Hogy nem normális? Lehet, hogy normális, csak te nem szereted őt. Amúgy mit szólnál ha az én anyósom lenne a tiéd? Ő sokkal durvább. A babámnak a teli (!) flakon rovarirtót adta oda játszani. Meg rá akarta nyomni a kezét a sütőre, hogy megtudja mi az a meleg. Na ő nem komplett az tuti.
2012. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
konkrétan az orra előtt volt a szuper karkötőjének a lehullott darabjai de hagy dobálja a fiam,és ha le is nyeli kikakilja!a nagyit ne egy vaksi öreg néninek képzeljétek el aki nem lát!!!55 éves 20 nak hiszi magát,röhejesen öltözködik kb én nem vennék fel olyan rövid szoknyát stb...és itt a kérdés az ,hogy tényleg én reagálom túl?hagy egye a gyerek a műanyagot úgyis kijön?!hát gratulálok.....
2012. febr. 7. 13:05
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem kicsit túlreagálod, igen. Természetesen NE egye a gyerek a műanyag vackokat, de azért talán ennyire nem kéne kiakadni...

De ez csak a személyes véleményem.

2012. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kedves utolsó én ezeket is tudnám überelni...néha rájön a depije,hogy öregszik ráncosodik és akkor 2 hétig totál részeg egyfolytában úgy vezet,leégeti a a családot,2 hónaposan ráesett a fiamra miközben szoptattam és ránk nyitott..... van még pár sztori...hogy szeretem-e az itt nem kérdéses...
2012. febr. 7. 13:08
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Az hogy a nagyi nem tud lehajolni mióta jelenti hogy a földön játszó gyerek sem éri el ezeket a vackokat ?
2012. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Figyi, ha azt szeretnéd, hogy kórusban szidjuk anyósodat, akkor azt írd...


Amúgy meg túlreagálod.

2012. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
természetesen elér akármit 9 hónapos egyébként mászik.ül ,áll,lépeget! de a nagyi is fölszedhetné csak nincs kedve....
2012. febr. 7. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!