Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360, flasheléssel kapcsola...

Xbox360, flasheléssel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Auchan-ba akarok venni egy xbox360 elite-t.

Kérdés 1:

Itthon feltudom-e törni valahogy, vagy inkább vigyem el valamilyen helyre?

Kérdés 2:

Ha már ki van flashelve az x, akkor frissíthetek rajta, vagy akkor bannolnak, vagy "elromlik" a flashelés?

Szóval a frissítéstől lehet baja?

Kérdés 3:

HDD-re hogyan tudok játékot/filmet másolni?

Kérdés 4 (bár ez már tv-s kérdés):

Ha a tv-ben van hdmi bemenet, az azt jelenti, hogy az hd-s tv (csak mert nem én vettem)?


2009. dec. 30. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Válasz 1:Inkább vidd el ha kezdő vagy nem ajánlatos mert túlmelegedést is okozhat flashelésnél plusz hűtést is szoktak belerakni

Válasz 2:Dashboardon frissithetsz nem fognak lebannolni csak ha Live-re mész fel ott lebannolják a géped és nem tudsz többet live-zni csak offline játék

Válasz 3:Ha dvd-t raksz be ott van másolási lehetőség:)

Válasz 4:A hdmi kimenet jo dolog mindenképp hdmi-vel kösd össze a boxot szebb lesz a kép:)És ha hdmi-s akkor hd tv

2009. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de még pár kérdés:

1. Úgy tudom az újabb xboxokban már rendes a hűtés, ez igaz vagy nem?

2. Nem lehet-e valahogy dvd nélkül rámásolni hdd-re a játékokat?

Csak mert úgy akarom, hogy dvd-re se kelljen kiírni-

2009. dec. 31. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
1.Igen az újjabak már Jasper alaplapos és jobb egy kicsivel a hűtés de ha flasheled több hőt termel ezért szoktak bele viz hütést vagy rendes ventillátoros hűtést
2010. jan. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor inkább nem az auchan-ból veszem, hanem ahol alapból flashelve van és már a hűtés is meg van javítva.
2010. jan. 1. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem ha livezni is akarsz ne flasheltett vegyél mert bannt kapsz és a gépedet is bannolják szoval megszünik az hogy a vinyóra rakj cuccokat illetve nem tudsz pontokat achivementeket gyüjteni
2010. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát jó, de eredetiben megvenni a játékot...

Pár játék után már vehetnék egy másik konzolt.

Meg annyira nem érdekel a live.

Meg most azon is gondolkozok, hogy X helyett egy PC-t veszek, az FPS-ek miatt.

De még nem tudom.

2010. jan. 2. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Inkább Xboxot ajánlom most veszel egy PC-t folyton fejlesztened kell hogy elmenjenek a játékok új és több ram új proci hütöventillátorok stb.Ennek a töredékéből már kapsz egy Xbox 360 elitet most 62000ft 2 játékkal!!!

Amennyiért PC-t vennél kapsz Xboxot LCD tv-vel:)

A live nagyon jó dolog tölthetsz le demokat videókat játhatsz a világon bárkivel:)MSN,Face book és ha még felse mész livere csak bedugod a net kábelt már bannt is kapsz elveszik az addigg gyüjtőtt pontjaid nem tudsz HDD-re másolni.Inkább megvennék egy játékot most gyüjtesz 4-5 ért már bőven vannak játékok újonnan:)

2010. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azóta már rájöttem, hogy PC, de most már a PS3-on gondolkozok :)

PS3-at vennék, nem is gondolkoznék, de ott még ha fel is törik akkor sem lesz olcsó a másolt játék.

Szóval most egy ideig halogatom a dolgot.

2010. jan. 3. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!