Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Wii U-t szeretnék venni de...

Dani003 kérdése:

Wii U-t szeretnék venni de nem tudok pár dolgot. Valaki segítene? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na az a helyzet, hogy venni szeretnék egy Wii U-t.Ezzel eddig semmi gond csak én szeretném chippelni (vagy flashelni) és nem tudom, hogy érkezett e rá chip vagy falsh.Kérlek segítsetek.Ja és ha van rá chip akkor tudnátok küldeni egy jó oldalt ahonnan tudok letölteni játékokat? (ncore-t már néztem de ott nincs Wii U-s játék).Válaszokat előre is köszönöm.

#Wii U #Wii U chip #Wii U játékok #Wii U flash #Wii U torenntek
2014. máj. 31. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

itt a válasz:

[link]

2014. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól értelmeztem akkor a wii modot feltörték de a magát a wii u-t nem.Akkor lehet Wii U-s játékot futtatni rajta? (vagy csak régi wii-seket)
2014. máj. 31. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!