Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Otthon használ valaki Digi...

Otthon használ valaki Digi MOVE Mobilinternetet? Mennyire megbízható, mik a tapasztalataid? (Mondjuk egy faluban működhet jól? )

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Most is arról vagyok.
2011. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni a Telenor lefedettségi térképét, azt a hálózatot használja.
2011. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És ha arról vagy, mégis mik a tapasztalataid?

Hogy arról semmit nem írtál, az azt jelentené, hogy nincs vele problémád és megszakítások nélkül működik???


Ez érdekelne igazán. A lefedettség rendben, elvileg mi is le vagyunk fedve. De hogy érdemes-e erre váltani vagy nem, arra mit mondasz?


És amúgy milyen csomagot használsz illetve mennyit netezel?

2011. máj. 17. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb 2 hónapja használom, nem a vezetékes helyett, hanem annak kiegészítésére. Azt nem pótolja, letöltéekre nem igazán való, torrentezés tilos.

A legkisebb csomagot használom (1G), tévé előfizetés mellett 1500Ft. Az egyik hónapban elég is volt az 1 giga, a következőben elfogyott. Akkor is használható, de lelassul. Normál esetben (itt UMTS-ben megy most) kb 2M le/1M fel a sebesség, ez kimondottan jó egy ilyentől szerintem. Youtube-os videó akadozás nélkül végigfut (bár az adatforgalom miatt nem igazán erre való).Limit elérése után kb 0,1M, vagyis még épphogy használható böngészésre, levelezésre (videózni már keserves).

1-2 alkalommal tapasztaltam, hogy rövid időre lelassult, nem volt jelentős.

Alapvetően meg vagyok elégedve vele, 1500 Ft-ért bármikor, bárhol, bármennyit netezhetek. Hűségidő nincs.

Viszont a vezetékest (nekem) nem pótolja.

2011. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon!!! Kapsz egy zöld mancsot, ez így tisztára érthető! Vagyis ilyen csomagot akkor tuti nem választok.


Vezetékes net van most nekem is, ami működik, csak drága.


Lefedettség alapján beletartozunk a "3G/HSDPA"-nevezetű valamibe.

Vajon az 5G-s díjcsomag tudná pótolni a vezetékes netet?


Ha valaki tudja.... :-)

A torrentezés nem tudom mi, sokat nézem a youtube-ot, emailezek, mindenféle honlapokat olvasgatok, msn, skype és ennyi. Feltöltögetni nem nagyon szoktam.

Inkább csak az lenne a lényeg, hogy ezeket tudjam csinálni és ne legyen észrevehető netkimaradás. Jó lenne erre 5gigás mobilnet?

2011. máj. 17. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, nekünk az 5 gigás Digi Move áráért itthon 5M/1M T-home-os van, ami korlátlan. Annyit már szerintem nem ér.

Bár ha ha torrentezni nem szoktál (az az, amikor filmeket, zenéket töltenek le) elég lehet az 5 giga.


Az 1 gigás is használható marad a limit elérése után is normál internetezésre, levelezésre, szkájp is működött.

Szóval erősen felhasználófüggő.

Mivel nincs hűségnyilatkozat, egy próbát megérhet. Legfeljebb 1-2 hónap után visszaadod.

2011. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!