Ps4 vagy ps3? Én a ps4re hajlok de nem szeretnék kihagyni ilyen játékokat pl mass effect meg még van pár. De tudom hogy később meg a ps3 elavul, és nem vagyok olyan aki igazán szórná az ilyen dolgokra a pénzt, ez is életem első ilyen eszköze lesz.

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

PS4-re lesz majd egy Playstation Now névre keresztelt dolog, ami segítségével PS3-as játékokkal játszhatsz. Jónak hangzik, csak túl sok mindent nem tudni róla.

Nem tudni mennyibe fog kerülni, milyen játékok lesznek elérhetők rajta, mikorra lesz elérhető Magyarországon, és még sorolni.

Ha erről kiderülnének a részletek, akkor meg tudnánk mondani, hogy felesleges PS3-at venni, hisz PS4-en is elmennek a PS3-as játékok, ha szerencséd van E3-on lesz is valami hír róla, de még nem valószínű.


Egyébként ha nekem most elromlana a PS3-am, biztos vagyok benne, hogy egy új PS3-at vennék, ennek az oka:

- olcsóbb a konzol

- rengeteg játék van már rá, amik PS4-re vagy nem lesznek elérhetők, vagy csak ki tudja mikor

- a játékok ára is olcsóbb

- ingyenes a multi

- ha mégis előfizetnél PS+-ra, akkor ingyen kapsz nagyon jó játékokat


PS4 egyetlen előnye jelenleg, hogy jobb a grafikája, viszont alig van rá játék, egy játék ára nagyon drága, a PS4 is 2x annyiba kerül, stb. Igaz, míg a PS3 2 év múlva már valószínűleg halott konzol lesz (bár a régi játékok miatt még mindig nagyon jó vételnek fog számítani), addig a PS4 5-6 évig is újnak fog számítani.

2014. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem van mindkettő, több játék van ps3-ra, és még 3 évig biztosan támogatják.

Ps4-re jelnleg a BF4 az, ami nextgen grafika, meg a second son, a többi, inkább egy picit jobb, mint az előző generáción.

Jövőre viszont már jönni fognak a jó dolgok.

2014. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!