Milyen XBOX-ot vegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már jópáran feltették itt ezt a kérdést de az már rég volt.(2011)Szóval azóta biztos jöttek ki másfajta xboxok is.Most akarok venni egyet mivel elkezdtem dolgozni szóval mit kell tudni róluk?Mi éri meg az árát?Függ a tv méretétől is?Assassin's creed 4-el akarok igazán játszani rajta :D Kérlek segítsetek :)

2014. jún. 7. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A legújabb xbox az E szériás, amiben már jobb a hűtés, szóval ilyet vegyél 250 gigás kiszerelésben, valamilyen játék csomagba ami neked tetszik. A tv terén nemkell nagyra vàgyni, elég egy 60-70 cmes hd tv is, ha viszont full hd tvd van akkor hdmi kábel is szükséges.ACra még bőven elég az xbox 360.
2014. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)Az remek :) És avval lehet netre kapcsolodni,facebookozni stb...
2014. jún. 7. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:

SLIM E a legújabb Xbox 360 kiadás, ez éri meg a legjobban! Netezni, játszani, csak LIVE előfizetéssel lehet.


Ezt a kérdést nem tudom mire válni: "Függ a tv méretétől is?" Mi függ a TV méretétől??

2014. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy a tv nek a képernyője tul kicsi vagy ilyesmi vagy nincs ilyen? :D
2014. jún. 18. 23:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy a képernyő mérete legyen HD Ready, vagy FullHD, mert úgy szebb a kép, ha beállítod az Xboxot mondjuk 720p-re vagy 1080p-re! :)
2014. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!