Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy használt házimozit...

Vettem egy használt házimozit és van némi probléma. A pcm lehet a gond?

Figyelt kérdés

Először is nem volt meg neki a távirányítója.

Ha egy sima rc-vel dugom össze,csak stereóban szól (a két szélső és a sub)"stereo" ez a három lámpa is világít,de ha "pl II music" vagy "pl II muvie" akkor világít minden lámpa de az összes hangszóróból csak pattogás hallatszik.

Van egy pcm,dolby digital,dts beállítási lehetőség is.Ez most pcm-en van és mivel nincs távirányító nem tudum átvenni.

Ez lehet a gond vagy rossz?

Mindig tv-vel van összedugva,ha pendrive-on keresztül hallgatok zenét semmi gond (stereo),de ha a valamelyik tv csatornát akarom nézni akkor közben a hang meg meg szakad.Olyan mit mikor bekapcsolom és halkan pattannak egyet a hagszórók,de nem kapcsol ki a készülék csak pattog.

Ez lehet hogy a pci miatt van?

Kérlek segítsetek!!!!!!!!!!



2014. jún. 7. 18:41
 1/3 A kérdező kommentje:
senki????????
2014. jún. 8. 10:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért ez látatlanba annyira nem könnyű, nekem optikán van összekötve a rendszer a házimozi erősítővel ekkor van PCM módban, majd erre állítja rá a forrástól függően a módokat pl DD 5.1, vagy ha olyan az audio akkor DTS.


Ezen túl pedig az effekteket ( Music video, Entertainment , Concert stb.

PL II Musicnál a front hangfalak kapnak jelentős szerepet az PL 2 movie-nál pedig a center hangfal a lényeges.


A pattogás nem tudom mitől lehet, próbáltad a TV audio kimenetével összekötni RCA-n keresztül, megkerülve a mindig tv -t kimenetét ?

2014. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azóta összedugtuk dvd lejátszóval optikain keresztül át is váltotta dolby-ra,de rettenetesem torz és pattogó han jött csak ki belőle.
2014. jún. 10. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!