E-book olvasó ajánlás?

Figyelt kérdés

20 ezer forintom van rá, valami jobb félét szeretnék venni, ha megoldható. Apukám Ausztriában dolgozik, úgy hallottam ott lehet kapni 50 euró körül Kindle 5(?)-t.


Ki milyet ajánl? (Tudom: e ink kijelzős kéne, de én konkrét márkákat kérnék 20 ezer forint körül, kinek milyen van, vagy hogy szerinte melyik jó. )



2014. jún. 12. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Bezony. Bemegy bármelyik osztrák Mediamarktba és hoz egyet.


[link]

2014. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! :)


És ez jó fajta? Mármint a Kindle 5? Legfőképp azért venném, hogy ne kelljen könyveket vennem folyton. Erre ingyenesen letudom tölteni a könyveket?

2014. jún. 12. 11:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemigasság! Nekem is Kindle van amúgy, csak ajánlani tudom. Annyit tennék hozzá, azt olvastam (igaz ez pár éve volt) hogy a magyarul megjelentetett (hivatalos, fizetős) ebookok nem .mobi-ban vannak, tehát nem feltétlenül kompatibilisek. De ha amúgy is letöltöd őket vagy nem magyarul olvasol akkor ez nem érint.
2014. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Le tudod tölteni őket ingyen, csak nem legálisan :). Illetve vannak ingyenesek is, talán a Széchenyi Könyvtár honlapján nézegettem őket, klasszikusok leginkább.
2014. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

Vagy letöltesz egy konvertáló progit, ami szépen e-bookot csinál pdf-ből. Vagy olvasod simán a pdf-et.

Régóta vacillálok én is egy e-book olvasón, eddigi nézelődéseim alapján tényleg a Kindle tűnik a legjobb vételnek.

2014. jún. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj, még annyi lenne a kérdésem, hogy ugye ha Ausztriában veszi meg apa, akkor a magyar könyveknél a betűk nem fognak "elrontódni", vagy hogy mondjam? (Pl.: á, é, ű, ő stb, a magyar betűk)
2014. jún. 12. 12:12
 7/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

Elvileg EU-tagok vagyunk, tehát a cuccnak illene tudnia kezelni a mi karaktereinket is.

Ha közvetlenül Kínából rendelnéd, már nem ilyen biztos a dolog. :)

2014. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kódolástól függ (a fájlétól). Az én olvasóm egyébként Franciaországból van, tud minden betűt, de ha a fájl van vacakul kódolva akkor tele lesz krikszkraksszal. De ez ritka, többnyire teljesen jók.
2014. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!