Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 32"-os (81cm) átmérőjű tv-nél...

32"-os (81cm) átmérőjű tv-nél van jelentősége hogy Full hd vagy csak Real hd? Lehet különbséget látni 2.5 m távolságból?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy nem a kérdésre válaszolok, de én is most szándékozom ilyen tv-ét venni. Te melyik márkát nézegeted? Smart?
2014. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem kell nekem Smart tv mivel összekötöm a számítógéppel és úgy már mindent tud amire szükségem van. Jó ár érték arányú tv-t keresek és jelenleg az Lg irányába hajlok.

[link]


Még van itthon egy Samsung Le32c530 tipusu is . Az is teljesen jó tv már lassan 3 éve teszi a dolgát (Csak a távirányító ment tönkre 2 év után)

2014. jún. 12. 12:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha valóban 2.5 méterről nézed, akkor egyáltalán semmi jelentősége. A 32"-os TV esetében, bőven 2 méteren belül van a nézési távolság, FHD adás esetében.


Már bocs, de miért nem veszel nagyobbat? Nekem 40 colos van, de nagyon kicsinek találom. 47-50 colos alatt nem vennék ma már. Pont azért, hogy tökéletes minőségben élvezhessem a HD adást, és ne keljen a közelről a TV-re merednem.

2014. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom de egy 3.5x3.5 m-es szobába nem akarok olyan nagy tv-t betenni. Ráadásul az már nem fér bele a keretbe. Max 75.-öt tudok kiadni rá és nem veszek Orion "minőségű" tv-t. Lg, Samsung, Philips jöhet csak szóba. ,
2014. jún. 12. 12:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként egy 54 cm-es 4:3 -as képernyőarányú tv lesz lecserélve. Ahhoz képes a 81 cm már nagy előrelépés.
2014. jún. 12. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem. A szoba mérete ne tartson vissza, nincs olyan, hogy túl nagy TV! A pénz, a ráfordítható összeg már sokkal inkább akadály lehet. Valóban nagy előrelépés a régi TV-hez képest, de akkor is törekedni kell a jobbra, még jobbra. Igaz, ahogy fent említettem nincs jelentősége, de mégis csak HD TV-t válassz.
2014. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szépen a választ. Még gondolkodok keresgélek tovább. Ezen gondolkodok nagyon: [link]


Jó ajánlat csak nem szeretem az online vásárlást. És ha valami gond lenne a készülékkel akkor hova is kell vinni stb.

2014. jún. 12. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!