Olyan házimozirendszert amiben gyárilag nincs optikai csatlakozó, maszekul persze szakemberrel bele lehet fabrikálni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 13:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tudom :) Ez egy genius sw-hf 5.1 6000 v2.A mélyládában van az erősítő.

Akkor mit lehetne tenni?

Nem nagyon akarok kiadni 20-25000-et egy optikai rc átalakítóért.Nem igaz,hogy nincs más megoldás!

A házimozit meg nem akarom hagyni,mert iszonyat jól szól!

Láttam halottam 70-80 ezerét házimozikat amik meg sem közelítették ennek a hangját sem a hangerejét.

Bátyámnak van egy THOMSON (DPL560HT) 300w,na az közelíti meg ennek a hangerejét,de hangzásban a méj hangok dinamizmusában a magas hangok selymességében már meg sem közelíti.Ha flac-ra konvertálok át zenéket szinte életre kel a zene!:)

Ezért nem akarom hagyni!Kell valami megoldás,ha 30000-et költenék egy átalakítóra szégyellném magam,mert messze nem ér annyit.Bár most piszkosul jól jönne.

2014. jún. 19. 17:27
 12/12 menta34 ***** válasza:

Én nem tudok mást, csak ezeket:)

- házimozi erősítő akár közbeiktatva dekóderként is

- dekóder

- pc hangkártyával dekódolás


Amúgy ha VB-t néznél 5.1-ben, hogy őszinte legyek tényleg 5.1 de én nem dobok tőle hátast:) Hátulról hallod a tömeget, elölről meg a meccset, a kommentátor szerencsére a centerből jön:) Alapvetően szerintem az a baja, hogy a meccsen messze vannak a kamerák és nagyon zoomolnak, nincs érdemben térhatás, min egy filmnél amit kihegyeztek erre.

(nekem komponens rendszerem van, denon, b&w front, jbl kiegészítőkkel)

2014. jún. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!