Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A plastation 4 vagy az Xbox...

A plastation 4 vagy az Xbox ONE a jobb?

Figyelt kérdés
Épp tervezek vásárolni egy konzolt, de nem tudom eldönteni. Melyiken vannak jobb exclusive játékok? Hardver? Szoftver? Mennyit kell vásárlás után ráfizetni különböző dolgokra? ÁR-ÉRTÉK-ARÁNY? Játékok? Sebesség? És úgy nagyjából minden érdekel.

2014. jún. 23. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

X1

mindenben jobb már most is, később pedig (az xbox360vsPS3 tapasztalatok alapján) még nagyobb lesz a különbség

2014. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Például a Grand Tourismo sorozat csak a PS-re, a Forza sorozat pedig csak az Xbox-ra van, de a többi lényegesebb ismert, népszerű játék mindkettőre elérhető. a PS-ből a Wifi és a LAN hiányzik, az Xbox-ból pedig a Bluetooth és a fülhallgató kimenet, ezeket leszámítva hardveresen teljesen egyformák, szoftveresen nem ismerem őket, szóval én a PS-t választanám, főleg mivel sokkal olcsóbb is!
2014. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 EpicnessOnSquare ***** válasza:
93%

Sebességben (TAPASZTALAT alapján) mindkettő nagyon közel áll a másikhoz, egyetlen hardveres-software-es korlátozás van ami engem zavarna az az hogy az Xbox One-t Kinect nélkül nem lehet elindítani (de hamarosan érkezik az a verzió is), az egész témát az dönti el, hogy melyik játék exclusive-jai érdekelnek.Hardveresen a PS4 erősebb hardveresen, de mint leírtam fent, nem érződik.


Xbox:

Forza sorozat

Halo sorozat

Rise: Son of Rome (érdemes pár videót megnézz, jó kis játék:) )

Titalfall

Gears of War


PS:

Infamous second son

Uncharted

God of War

2014. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Játékkonzolt exkluzívok alapján érdemes választani. Sebesség ne érdekeljen, ahogy írták már, közel hasonlóak, ugyanakkor jelenleg Xbox hardverét a fejlesztők korlátozottan tudják csak kihasználni (a rendszer erőforrásainak egy részét a Kinect kezelésére allokálták, még ha adott játék nem is használja), igaz, ez a közeljövőben változni fog egy SDK frissítéssel - de mostani játékok jobban/szebben mennek PS-en emiatt.


#2: "a PS-ből a Wifi és a LAN hiányzik"

A hivatalos oldalon megtalálható specifikáció szerint nem, csak precízen van megfogalmazva: Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T) x 1 (ez a "LAN"), IEEE 802.11 b/g/n (ez pedig a Wi-fi-ként közismert WLAN szabvány).

2014. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igazából exclusiveok alapján szerintetek melyik az erősebb?
2014. jún. 23. 19:40
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy engem minden fajtájú játék érdekel
2014. jún. 23. 19:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez személyfüggő. Halo, Gears of Wars pl engem nem érdekel, Uncharted sorozat vagy Last of Us pedig igen, így számomra PS. Nézd meg, milyen exkluzívok voltak az előző generációra, ez alapján azért lehet sejteni, itt is mi várható.
2014. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ps4-en legalább nem ingadozik annyit az fps szám mint x1-en


Illetve mi ez a nevetséges kérdés?

"igazából exclusiveok alapján szerintetek melyik az erősebb?"

Hogy döntené el egy exkluzív, hogy melyik erősebb? remélem csak félre fogalmaztad a kérdésed és nem komolyan kérdeztél ilyen hülyeséget...


Én ps4-et vennék mert jobb/olcsóbb, psn+ rakat játékot ad 1 évre.

Egyedül akkor változtatnám meg a véleményem, ha xboxra kijönne valami überszuper exkluzív ami érdekel

2014. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Félrefogalmaztam igen.
2014. jún. 23. 19:51
 10/11 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt

[link]


[link]

2014. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!