Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Újonnan kapott PS3-at frissíte...

Újonnan kapott PS3-at frissítenék, hol találom hozzá a legújabb verziójú firmware-t és melyik most a legfrissebb, stabil verzió?

Figyelt kérdés

Az alapgéphez kapott játékaim mindegyike (pl.: Last of Us) azt írja ki, hogy a PS3-amon 4.40-es firm van, azonban a játékhoz legalább 4.41-es szükséges.

Azonban ha felkeresem a hazai support oldalt, ott is csak a 4.40-est írják a legfrissebbnek: [link]

Ez tényleg igaz? Honnan tudnék frissebbet letölteni a 4.40-esnél és ha csak a support oldala elavult, melyik lenne jelenleg a legújabb, amit rátölthetnék? Egy megbízható linknek örülnék, ne valami warez oldalról...

Köszönöm!



2014. jún. 28. 05:36
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Setting >System update
2014. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket, halálra kerestem! :)
2014. jún. 28. 23:01
 4/9 TaKy99 ***** válasza:
A PS-en a settings menüben indíts egy system update -et és egyszerűen megkeresni és letölti magának.
2014. jún. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
TaKy99: Ez valóban megoldotta volna a keresgélési problémámat, azonban nincs "drótos" internetem, amire a PS3-at rádughatnám, így mobilneten, PC-ről kell megoldanom a frissítést.
2014. jún. 29. 12:36
 6/9 A kérdező kommentje:

Még egy ucsó láma kérdés a témához:

Ha USB sctick-ről telepíteném a frissítést, akkor elegendő egyszerűen a Settings -> System Update -> Update via storage media menüpontot választani vagy pedig aktiválni kell előbb valami "Safe Mode"-ot az alábbi linken írtak alapján?


[link]


Ha nem feltétlenül szükséges, akkor mikor van erre a Safe Mode-ra szükség?


Köszönöm!

2014. jún. 29. 16:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell, nyugodtan mehet a főmenüből.

Tudtommal Safe mode-on keresztül akkor szokták fw-t újratelepíteni ha:

1.Baj van a rendszerrel.

2.És Ps3-at törnek fel.

2014. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 29. 19:35
 9/9 TaKy99 ***** válasza:
Mivel már gondolom letöltötted, ezért a jövőre nézve írom, hogy, ha mobilneted van, akkor is van lehetőség megosztani a neteet. Ha a telefon/teblet/laptop képes a mobilnetet wifin megosztani. Mert a PS-ben van wifi. Illetve ha asztali PC-d van és a PC-dben van hálókártya, akkor még vezetékesen is meg tudod osztani a netet a PS felé.
2014. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!